Duplo Polska po targach RemaDays Warsaw 2019
25 lut 2019 12:18

„Zakochaj się w Duplo” to hasło przyświecające obecności firmy Duplo Polska podczas tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw. Na stoisku tego dostawcy można było zobaczyć wiele maszyn z jego oferty, jak również wiele interesujących aplikacji wykonanych przy ich zastosowaniu.

„Cieszy nas duże zainteresowanie targową propozycją Duplo – mówi Gabriela Swat, dyrektor zarządzająca Duplo Polska. – Była ona bogata nie tylko w zakresie maszyn, ale obfitowała także w szereg aplikacji, które – jak mamy nadzieję – dla wielu firm staną się inspiracją do wykorzystania w codziennej produkcji”.

Goście odwiedzający stoisko Duplo Polska mogli przyjrzeć się aplikacjom, które nadają różnorakim produktom (od opakowań, poprzez etykiety, karty, okładki książek, na znaczkach czy wizytówkach skończywszy) nowy atrakcyjny wygląd. „Lakierowane wybiórczo czy metalizowane elementy mogą kreować produkt nadając mu ekskluzywnego charakteru, a tego oczekują konsumenci. Wszystkie prezentowane przez nas próbki były wykonane przy użyciu naszych maszyn” – podkreśla Gabriela Swat. Na stoisku Duplo znalazły się wykonane w nietypowy sposób produkty, z których większość miała „walentynkowy” charakter z racji święta, które przypadało na drugi dzień targów, co spotkało się z ciepłym – jak podaje firma – przyjęciem jej gości. Były wśród nich kartki walentynkowe, pudełka z zamknięciem w kształcie serca, naklejki w kształcie serca (wcześniej lakierowane wybiórczo na lakierówce Duplo) i wiele innych.

Odwiedzający stoisko Duplo Polska w pierwszej kolejności mogli dokładniej przyjrzeć się jednemu z najnowszych rozwiązań w ofercie Duplo – lakierówce DuSense DDC–810. „Nasze stoisko – mówi Gabriela Swat - pełne było ciekawych aplikacji wykonanych w tym urządzeniu. Były one atrakcyjne zarówno wizualnie, jak i dotykowo. Urządzenie oferuje bowiem lakierowanie UV w trybie 3D, gwarantując wysoką precyzję i wydajność. Co ciekawe, w nie mniejszym stopniu niż w przypadku odwiedzających nas drukarń lakierówka wzbudzała zainteresowanie agencji reklamowych”. Duplo DuSense DDC–810 ma na świecie wielu nabywców z tego sektora, również w Polsce.

Kolejna propozycja firmy Duplo podczas targów RemaDays Warsaw to spora gama maszyn do wykańczania. Goście mogli zobaczyć na stoisku Duplo Polska m.in. wielozadaniowe urządzenia Docucutter 616Pro i 646iPro, umożliwiające realizację w jednym przebiegu trzech procesów introligatorskich: cięcia, bigowania i perforacji. Kolejnymi propozycjami były: sztanca rotacyjna PFi DIE-CUT 300, bigówko-falcerka Touchline CF-375 - zintegrowany system bigujący (eliminujący pękanie toneru) i falcujący, który łączy obie operacje w jednym procesie; oklejarka PFi 2100 PUR oraz system broszurujący 600i. Prezentowane aplikacje były wykonane z użyciem tych maszyn, dzięki czemu goście mogli przekonać się o ich jakości i poznać możliwości tych urządzeń.

„Dziękujemy wszystkim gościom za odwiedzenie naszego stoiska podczas tegorocznej edycji targów RemaDays – podsumowuje Gabriela Swat. - To kolejna już obecność Duplo na tej imprezie, którą odnotowujemy w kategorii sukcesu. Cieszymy się, że nasza prezentacja, która od drugiego dnia przebiegała w nieco luźniejszej oprawie, spotkała się z ciepłym przyjęciem. Jednocześnie była ona dla gości dowodem, jak wiele interesujących produktów można wykonać z pomocą oferowanych przez naszą firmę urządzeń. (...)”.

Opracowano na podstawie informacji firmy Duplo Polska