Bezpłatne warsztaty druku CMYK + 1 z OKI
1 mar 2019 11:53

OKI zaprasza na bezpłatne warsztaty druku CMYK + 1, które odbędą się 6 marca (środa) w Warszawie, w hotelu Novotel Warszawa Airport, w ramach których uczestnicy będą mogli w praktyce poznać możliwości druku z wykorzystaniem pięciu tonerów, CMYK + piąty toner biały lub przezroczysty, na wielu różnych nośnikach od kopert aż do banerów do 1,3 m. Wstęp wolny.

Warsztaty druku CMYK + 1 to kolejna odsłona praktycznych szkoleń i pokazów kreatywnego podejścia do technologii białego tonera. Najbliższa edycja szkolenia odbędzie się 6 marca w hotelu Novotel Warszawa Airport, ul. 1 Sierpnia 1, w godzinach 10:00-16:00.

Podczas warsztatów eksperci OKI pokażą między innymi, jak szybko i opłacalnie można drukować kolorowe grafiki na ciemnych podłożach i papierach barwionych w masie o gramaturze nawet do 360 g/m2 wykorzystując płaską drogę przejścia papieru. Ponadto uczestnicy zgłębią tajniki twórczego i oryginalnego wykorzystania pełnej gamy kolorów CMYK z dodatkowym kolorem białym lub przezroczystym w przypadku druku na kolorowym tle, na nietypowych nośnikach w formacie SRA3 lub arkuszach banerowych o długości 1,3 m, a także na kopertach, wizytówkach czy zaproszeniach. Eksperci OKI pokażą też, jak łatwo można przygotować serię wydruków w wysokiej jakości na kolorowych i ciemnych kopertach. Biały druk na czarnej kopercie, ekskluzywny, ekonomiczny i szybki, jest niezwykle prosty do osiągnięcia.

„Są firmy, dla których najwyższa jakość druku oznacza być albo nie być. To przede wszystkim przedsiębiorstwa działające na rynku Graphic Arts, zorientowane na spersonalizowane usługi poligraficzne: produkcję zaproszeń, papeterii, kartek okolicznościowych – te wydruki towarzyszą klientom w najważniejszych momentach. Tu nie ma miejsca ani czasu na niedoskonałości. Na warsztatach chcemy pokazać, jak dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii można w łatwy, szybki i ekonomiczny sposób zagwarantować klientom końcowym wysoką jakość wydruku w połączeniu z kreatywnym podejściem do projektu. Wydruki na kolorowych tłach, ciemnych kolorach z wykorzystaniem koloru białego, nawet na dużych banerach, mogą być bardzo proste do realizacji, co może przełożyć się na zbudowanie przewagi konkurencyjnej i zdobycie nowych klientów. Na warsztatach chcemy pokazać, jak wykorzystywać możliwości białego tonera, aby nasza firma mogła oferować oryginalne, kreatywne i wysokojakościowe produkty” – mówi Krzysztof Nakielski, regional product marketing manager OKI Europe.

Uczestnicy będą też mieli możliwość własnoręcznego przetestowania możliwości urządzeń graficznych OKI z białym lub przezroczystym tonerem: Pro9541, Pro9542 i Pro9542 z systemem druku na kopertach. Wstęp na warsztaty jest wolny, po wcześniejszym potwierdzeniu udziału w warsztatach (e-mail: krzysztof.nakielski@okieurope.com lub telefonicznie: Krzysztof Nakielski, tel. 22 44 86 500). Warsztaty są bezpłatne.

Opracowano na podstawie informacji firmy OKI