PC Print na targach Packaging Innovations
8 mar 2019 10:35

Podczas targów Packaging Innovations, które odbędą się w dniach 2-3 kwietnia w Warszawie, firma PC Print zaprezentuje na dwóch stoiskach: B14 oraz D9b najnowsze rozwiązania i trendy w uszlachetnianiu dla rynku opakowań.

 

Będą to:

DIGITAL METAL® – unikalna metoda uszlachetniania druków cyfrowych. Uzyskanie efektu metalizacji wybranych motywów wraz z możliwością zadruku zaaplikowanej folii zarówno metodą cyfrową, jak i konwencjonalną pozwala osiągnąć niezwykle dekoracyjne efekty druku.

LUMAFIN – metalizowana folia translucentna. Oferowana w wersji do transferu folii na gorąco (HS) i transferu folii na zimno (CS) w wersji rola-rola. LUMAFIN może być aplikowany zarówno na duże powierzchnie, jak i drobne elementy. Produkt jest dostępny w szerokiej gamie kolorów, ale również w wersji CLEAR. Kolory spoza standardowej palety produkowane są na życzenie klienta.

FOILCONNECT® – oprogramowanie umożliwiające w pełni efektywną kalkulację ilości używanej do produkcji folii do hot stampingu w układzie arkuszowym. FOILCONNECT® to szybka, bezpieczna i łatwa w obsłudze aplikacja pozwalająca obliczyć optymalny wolumen folii niezbędny do wykorzystania przy realizacji danej pracy. To rewolucyjne oprogramowanie umożliwia skrócenie czasu rozruchu, co bezpośrednio przekłada się na proces produkcji, który staje się szybszy, bardziej zrównoważony i wygodniejszy.

Stoiska B14 oraz D9b firmy PC Print na targach Packaging Innovations 2019 będą punktami na mapie targów, których nie można pominąć. ZAPRASZAMY!