Brother z nagrodami iF Design Awards
18 mar 2019 14:55

15 marca na uroczystej gali wręczenia nagród iF Design Awards produkty firmy Brother zostały wyróżnione aż sześciokrotnie. W uznaniu wyjątkowych wartości użytkowych i estetycznych nagrodzone zostały m.in. laserowe drukarki z serii L3000 oraz drukarka etykiet P-touch. To już 12. rok z rzędu, kiedy Brother zdobywa statuetki w tym prestiżowym konkursie, powiększając całkowitą pulę nagród do 72.

Urządzenia wielofunkcyjne Brother z serii L3000 wygrały w kategorii kolorowych drukarek laserowych, a drukarki etykiet P-touch CUBE Plus i PT-H110 zostały nagrodzone w kategorii najlepszego systemu etykietowania. Nagrody zdobyły również maszyna do szycia Brother A150, ploter tnący ScanNCut DX SDX1200 oraz innowacyjna hafciarka XP1. Zarówno urządzenie z serii L3000, jak i drukarki etykiet są już dostępne na polskim rynku.

Jury konkursu iF Design Awards zwróciło uwagę nie tylko na wygląd produktów, ale także na jakość, wydajność, interfejs użytkownika, innowacyjność, bezpieczeństwo oraz wpływ na środowisko.

„Jesteśmy niezmiernie zaszczyceni przyznaniem tych nagród, jest to zasługa wszystkich, którzy biorą udział w rozwoju naszych produktów – powiedział Piotr Baca, country manager w Brother Polska. – Nieustannie dążymy do wdrażania innowacji technologicznych i poprawy designu, aby dostarczać produkty, które naprawdę sprawdzają się u naszych klientów. Nasza seria L3000 zdobyła niedawno także nagrodę BLI Winter Pick Award. To niesamowite osiągnięcie, aby zdobyć dwie prestiżowe nagrody w tej nowej serii.”

Firma Brother wygrała swoją pierwszą nagrodę iF Design Award w 1982 roku za alfanumeryczną maszynę do pisania. Nagrody te są przyznawane i oceniane przez International Forum Design w Hanowerze. W tym roku nagrody iF Design Awards otrzymało 6375 produktów z 52 krajów.

Opracowano na podstawie informacji firmy Brother