Mutoh ValueJet 1324 X w firmie Reprocentrum
20 mar 2019 09:45

Drukarka wielkoformatowa Mutoh ValueJet 1324X jest urządzeniem wysoce wszechstronnym, a przez to jednym z najczęściej sprzedawanych ploterów w Polsce. Kolejne urządzenie trafiło do firmy Reprocentrum z Gdańska.

Reprocentrum działa od 1998 roku. To wiodąca firma branży reprograficznej w Trójmieście. Zaczynała kopiowanie od maszyn ozalidowych, teraz swe usługi świadczy na urządzeniach laserowych oraz wielkoformatowych.

„Nasze portfolio usług obejmuje kopiowanie dokumentacji technicznych dla biur projektowych, wizualizacje architektoniczne, wydruki czarno-białe i kolorowe, a także skanowanie dokumentów i dokumentacji technicznych. Oprócz „typowych”, współczesnych zleceń realizowaliśmy przykładowo skanowanie XIX-wiecznych dokumentów. Dlatego w parze z doświadczeniem musi iść także sprzęt” - tłumaczy właścicielka Reprocentrum, Beata Nabożny.

Najnowszą inwestycją zrealizowaną w Reprocentrum jest japoński ploter wielkoformatowy w technologii żywicznej – Mutoh ValueJet 1324X.

„Skąd decyzja o rozwoju parku maszynowego o ploter Mutoh ValueJet 1324X? Stale rozszerzamy ofertę i ilość naszych usług, tak aby klient był kompleksowo obsłużony w naszej firmie. O wyborze tego wszechstronnego urządzenia zdecydowała przede wszystkim jakość, ale niemałe znaczenie miała też cena” - kontynuuje Beata Nabożny.

Mutoh ValueJet X to seria żywicznych (ang. Resin) ploterów wielkoformatowych marki Mutoh. Plotery tej serii drukują ekologicznymi, certyfikowanymi w Europie atramentami Mutoh UMS, których skład bazuje głównie na żywicach.

„Żywiczny Mutoh ValueJet 1324 X od kilku lat jest jednym z najczęściej wybieranych ploterów z naszej oferty. Za jego sukcesem stoją japońska stabilność i solidność wykonania, a także finalna jakość końcowego wydruku przy zachowaniu wysokiej produktywności sięgającej prawie 30 m2/h. Wszechstronna szerokość robocza 137 cm pozwoli realizować większość zleceń, od druku kolorowych wizualizacji, projektów i reprodukcji, przez fototapety, rollupy, obrazy, naklejki po grafiki samochodowe, dekoracje czy reklamę zewnętrzną” - mówi Paweł Stania z działu marketingu firmy Atrium Centrum Ploterowe, dostawcy ploterów Mutoh.

„Dostawca ma kluczowe znaczenie, szczególnie w procesie posprzedażowym” - podkreśla Beata Nabożny.

Opracowano na podstawie informacji firmy Atrium