Natychmiastowe aparaty z wbudowaną drukarką
28 mar 2019 10:46

Canon zaprezentował dwa aparaty natychmiastowe z wbudowaną drukarką – Canon Zoemini S i Zoemini C. Na fali popularności ubiegłorocznych kieszonkowych drukarek Canon Zoemini, nowe urządzenia all-in-one pozwalają pójść o krok dalej. Teraz za pomocą jednego, niewielkiego aparatu wykonamy zdjęcie, natychmiast wydrukujemy je w formie naklejki i podzielimy się nim z rodziną lub znajomymi. A wszystko to trwa dosłownie chwilę.

Canon Zoemini S to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą zatrzymać, wydrukować i podzielić się swoją wakacyjną przygodą, spontanicznym wybuchem radości czy kreatywnie skomponowanym daniem. Zoemini S posiada aparat o rozdzielczości 8 MP, przednie lusterko, pierścieniową lampę oraz zdalną migawkę, dlatego jest niezwykle prosta w obsłudze, szczególnie dla aktywnych użytkowników i miłośników zdjęć typu selfie.

Zoemini S jest dostępna w trzech stylowych wersjach kolorystycznych: różowy złoty, matowy czarny i perłowy biały. Nowoczesna obudowa i niewielkie rozmiary sprawiają, że aparat świetnie leży w dłoni i bez problemu zmieści się do kieszeni lub przegródki plecaka.

Nieważne, czy jesteś na imprezie z przyjaciółmi, festiwalu muzycznym czy też świętujesz urodziny w klubie, Canon Zoemini S i Zoemini C pozwalają wykonywać zdjęcia i natychmiast drukować je na samoprzylepnym papierze fotograficznym Zink w rozmiarze 5x7,6 cm.

Canon Zoemini S można obsługiwać za pomocą darmowej aplikacji Canon Mini Print (iOS/Android), która pozwala drukować zdjęcia bezpośrednio ze smartfona za pomocą Bluetooth. W aplikacji są też kreatywne filtry i ramki do zdjęć. Dodatkowo grupowe zdjęcia selfie od teraz nie są już żadnym problemem – wykorzystując funkcję zdalnej migawki i samowyzwalacza w aplikacji Canon Mini Print wykonasz wspólne zdjęcie łatwiej niż kiedykolwiek.

Za pomocą aplikacji można w prosty sposób łączyć się z Instagramem i Facebookiem, ale też aplikacjami Google Photos czy Dropbox, które pozwalają drukować zdjęcia bezpośrednio z galerii z każdego miejsca z dostępem do sieci.

Canon Zoemini C to bardziej minimalistyczna wersja modelu Zoemini S. Posiada aparat o rozdzielczości 5 MP, odblaskowe lusterko do selfie oraz slot kart Micro SD. Zoemini C dostępna jest w czterech wyrazistych kolorach: różowym, żółtym, miętowym i morskim błękicie.

Do zestawu startowego Zoemini S i Zoemini C dołączany jest pakiet 10 samoprzylepnych papierów fotograficznych Zink. To odporny na rozmazanie i rozdarcia nośnik, który można wykorzystać jako element dekoracyjny wnętrz – zdjęciami można okleić ściany sypialni czy lodówkę. Dodatkowe wkłady Zink dostępne są w opakowaniach po 20 lub 50 sztuk.

Oba modele Zoemini S i Zoemini C będą dostępne od 25 kwietnia br. w sklepie online Canon oraz u oficjalnych partnerów handlowych.

Opracowano na podstawie informacji firmy Canon

error: Kopiowanie zabronione!