Zaproszenie na UV Days 2019
29 mar 2019 14:30

Kolejna edycja największych na świecie dni otwartych dotyczących technologii UV, LED i ekscymerowej.

Od 13 do 16 maja 2019 r. Nürtingen koło Stuttgartu w Niemczech ponownie stanie się centralnym punktem w branży druku UV i LED. Specjalista w zakresie technologii UV – IST METZ po raz dziewiąty zaprasza do wymiany doświadczeń oraz dzielenia się wiedzą w zakresie najnowszych trendów w technologii UV zgodnie z hasłem przewodnim wydarzenia „Tradycja spotyka nowoczesność”.

Podczas tegorocznej edycji wydarzenia oprócz IST METZ – organizatora spotkania swoją ofertę przedstawi ponad 50 renomowanych wystawców i partnerów z branży UV – więcej niż kiedykolwiek wcześniej! Odwiedzający mogą się spodziewać innowacyjnych rozwiązań i ekscytujących nowości w technologii UV, LED i ekscymerowej, które odkryją nowe możliwości biznesowe.

Podczas dni otwartych będą prezentowane najnowsze osiągnięcia w zakresie druku arkuszowego, flexo i cyfrowego, a wydrukowane na żywo prace pokażą wszechstronność technologii UV i LED. Odwiedzający będą mogli uczestniczyć w panelach dyskusyjnych, zapoznać się z najnowszymi badaniami, trendami związanymi z technologią druku UV oraz z ofertą produktową partnerów wydarzenia. W trakcie UV Days organizowane jest zwiedzanie fabryki IST METZ. Wszystkie pokazy oraz prelekcje prowadzone są w językach angielskim i niemieckim. Na miejscu do dyspozycji gości są również oddelegowani pracownicy mówiący w języku polskim.

Codzienny program będzie zawierał następujące wydarzenia zaplanowane od 10:00 do 17:00:

– Pokazy druku na żywo

– Zwiedzanie fabryki z główną koncentracją uwagi na technologii ekscymerowej i produkcji komponentów

– Spotkania Print City Breakout (wartość dodana w opakowaniach)

– Krótkie wykłady: drukowana elektronika, kontrola wydajności utwardzania, niska migracja w UV i wiele innych

– Zastosowania przemysłowe technologii UV i zwiedzanie laboratorium

– Zrób to sam: utwardzanie za pomocą UV i LED

– Premiera nowego urządzenia laboratoryjnego z ekscymerem

Z uwagi na fakt, iż w tym samym czasie w okolicach są organizowane różne wydarzenia, polecamy połączenie wizyty w Nürtingen z jednym z poniższych wydarzeń:

– 14-17.05: Fespa, Monachium

– 15.05 rozpoczęcie o godz. 14.00: DFTA Breakout Session – „Aktualne nowości w druku flexo”, HdM Stuttgart

– 15-16.05: Heidelberg Packaging Days, Wiesloch-Walldorf

Uczestnictwo w dniach otwartych organizowanych przez IST METZ, w których „Tradycja spotyka nowoczesność”, jest bezpłatne po wcześniejszej rejestracji na stronie http://www.ist-uv.pl/uv-days-2019

cript>