Todd Maute przewodniczącym Rady Dyrektorów Idealliance
2 maj 2019 09:40

Idealliance, globalny think tank i organizacja non-profit branży komunikacji graficznej z 12 strategicznie zlokalizowanymi biurami na całym świecie, wybrała Todda Maute’a, partnera w firmie CBX na przewodniczącego Rady Dyrektorów. Ponadto do Rady Dyrektorów Idealliance dołączyło sześciu globalnych liderów branżowych, a dwóch obecnych dyrektorów wybrano na stanowiska kierownicze.

"Idealliance ma niewiarygodną spuściznę w globalnym przemyśle poligraficznym, ale nasza mentalność jest taka, jak w przypadku start-upu - powiedział Tim Baechle, Dyrektor Generalny Idealliance. - Nasza kultura jest naszą marką, a globalnie naszą misją i celem jest dotarcie do jak największej liczby ludzi na całym świecie w celu poszerzania wiedzy i dobrobytu przemysłu i jego jednostek poprzez działanie polegające na dawaniu i dzieleniu się wiedzą. Jako globalny ośrodek analityczny i jeden z głównych programistów i współpracowników norm ISO, specyfikacji oraz wiodąca jednostka certyfikująca w branży, pracujemy, aby służyć innym."

Do Idealliance dołączyło sześciu nowych dyrektorów  i dwóch nowo powołanych członków zarządu reprezentujących światowy przemysł poligraficzny, opakowań, marek, agencji projektowych i kreatywnych oraz producentów OEM obsługiwanych przez Idealliance. Joan Sola, wiceprezes i szefowa rynków globalnych w Zinio LLC, została wybrana na wiceprzewodniczącą na nową kadencję. Edward Jansen, wiceprezes działu usług druku produkcyjnego w Canon Solutions America, Inc. został wybrany na sekretarza organizacji. Dołączył do nich były przewodniczący (z urzędu) Wayne Marshall, prezes Flatout Branding & Design oraz Tim Baechle, dyrektor generalny Idealliance . Nowo wybrani dyrektorzy to:

- Brian Keith, Microsoft, starszy kierownik produktu, Print & Color Management;

- Sonja Dearden, Lindt & Sprüngli, szefowa globalnej produkcji poligraficznej;

- Andrew Bullock, Sony Interactive Entertainment America, kierownik projektów specjalnych;

- Albin Baranauskas, Techkon GmbH, dyrektor zarządzający;

- Jack Frank, WestRock/MPS, kierownik ds. prepress;

- Tobias Saalfeld, Ricoh Americas, dyrektor ds. zarządzania kolorami i usług konsultingowych.

Frank Tückmantel, wiceprezes ds. marketingu korporacyjnego EFI kontynuuje swoją działalność w Radzie Dyrektorów Idealliance.

Dotychczasowy przewodniczący Dick Ryan, wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu, LSC Communications, były skarbnik Dino Pagliarello, wiceprezes ds. zarządzania produktem i planowania, Konica Minolta Business Solutions USA, Inc., Steven Portrude, prezes Harwill Express Press i Michael Grady, dyrektor ds. globalnego marketingu, sgsco zakończyli kadencję lub przeszli na emeryturę.

Opracowano na podstawie inf. Idealliance

error: Kopiowanie zabronione!