Niestandardowe aplikacje Ricoh na FESPA 2019
7 maj 2019 10:04

Podczas tegorocznej edycji targów FESPA firma Ricoh zaprezentuje wiele niestandardowych realizacji, które można wykonać na jej systemach. Będą to m.in. przykłady prac wyprodukowanych na urządzeniach drukujących UV typu flatbed z serii Pro T7210 oraz Pro TF6250 z wykorzystaniem szerokiej gamy podłoży takich jak: sklejka, Corex, Forex, DiBond, aluminium, winyl czy szkło. Zaprezentowane zostaną również możliwości najnowszego plotera Ricoh Pro L5160 oraz druk typu roll to roll na metalizowanym samoprzylepnym winylu Kernow czy na przezroczystej folii okiennej (konfiguracja kolorystyczna CMYK + biały). Odwiedzający będą mogli zobaczyć także przykłady wykorzystania systemu Pro C7200x w produkcji opakowań dla produktów spożywczych oraz rozwiązania DTG do druku bezpośrednio na odzieży.

Redefiniujemy możliwości oferowane do tej pory przez druk. Pokażemy szereg nieszablonowych realizacji wykonanych na naszych maszynach i systemach – powiedział Graham Kennedy, head of Industrial Print Business Group w Ricoh Europe. - Rozwiązania Ricoh pozwalają drukować na szkle, drewnianych i akrylowych powierzchniach czy kartonach. Umożliwiają realizację wielu projektów, które niegdyś wydawały się nieosiągalne. FESPA to doskonałe miejsce na zaprezentowanie ich potencjału.”

Bezpłatnej rejestracji na tegoroczną edycję targów FESPA można dokonać na stronie https://www.ricoh-europe.com/news-events/events/fespa/index.html

Opracowano na podstawie informacji firmy Ricoh