Pokaz najnowszych urządzeń Epson do druku fotograficznego
22 maj 2019 11:29

Tegoroczna edycja Film Video Foto, najstarszej imprezy w branży fotograficznej i filmowej w Polsce, zostanie zorganizowana od 23 do 25 maja w Łodzi (Hala Expo – Łódź, Al. Politechniki 4). Na targach nie zabraknie firmy Epson, która zaprezentuje najnowsze rozwiązania z zakresu druku fotograficznego.

Dla profesjonalistów komercyjnie zajmujących się drukiem fotograficznym z pewnością jednym z najciekawszych urządzeń dostępnych na targach będzie Epson SureLab SL-D800. Jest to kompaktowy minilab, który oferuje najwyższą wydajność i jakość przy zachowaniu minimalnego wpływu na środowisko. Najnowszy model pozwala drukować na różnorodnych nośnikach takich jak błyszczący, satynowy, perłowy lub matowy papier w rolkach. Urządzenie zapewnia także doskonałą prędkość wydruku 360 zdjęć (15x10 cm) na godzinę i praktycznie bezobsługową eksploatację.

Na stoisku będzie można również zobaczyć drukarki wielkoformatowe. Na zwiedzających czekać będzie m.in. model SC-P10000, który dzięki nowym, dziesięciokolorowym tuszom Epson UltraChrome Pro i zastosowaniu głowicy drukującej PrecisionCore Micro TFP zapewnia wydruki o najwyższych parametrach. Natomiast dla profesjonalistów szukających urządzenia klasy podstawowej przygotowano model SureColor SC-T5400. Jest to 36-calowa drukarka techniczna o niskim całkowitym koszcie posiadania. Dostępny będzie też biurkowy model fotograficzny SC-P800, który obsługuje format A2 i oferuje profesjonalny druk na różnych nośnikach.

Epson zaprezentuje również drukarki fotograficzne z serii EcoTank, które świetnie sprawdzą się zarówno w niewielkich studiach, jak i w warunkach domowych. Jedną z nich jest model EcoTank L7180, czyli urządzenie typu 3 w 1, które zapewnia dwustronne drukowanie fotografii i dokumentów w formacie A3. Z kolei nieco mniejszy model EcoTank L3151 w konkurencyjnej cenie oferuje wyjątkowo niski koszt drukowania. Dołączony do zestawu atrament pozwala na druk do 8100 stron czarno-białych i 6500 stron kolorowych. Uzupełnieniem ekspozycji będzie niezwykle szybki skaner FastFoto FF-680W. Urządzenie to wyposażono w automatyczny podajnik, który umożliwia skan z prędkością do 30 zdjęć w ciągu 30 sekund.

„Targi Film Video Foto to doskonała okazja, by zapoznać się z szeroką gamą rozwiązań przeznaczonych zarówno dla profesjonalistów, jak i entuzjastów fotografii – od profesjonalnych drukarek wielkoformatowych po niewielkie modele biurkowe przeznaczone dla użytkowników domowych. W efekcie każdy zwiedzający będzie mógł znaleźć coś dla siebie. Na stoisku czekać będą także przedstawiciele firmy, którzy chętnie opowiedzą o nowościach” – mówi Grzegorz Mencfel, business account manager, C&I Printing.

Opracowano na podstawie informacji firmy Epson

 

 

 

error: Kopiowanie zabronione!
cript>