Tower Products Europe planuje międzynarodową ekspansję
31 lip 2019 09:41

Firma Tower Products Europe poinformowała o rozszerzaniu swojej sieci dealerów na rynkach druku: arkuszowego, heatsetowego, coldsetowego, wąskowstęgowego i fleksograficznego. Niemcy, kraje Beneluxu i Wielka Brytania to kluczowe kraje, w których Tower Products Europe - znany jako TPE - chce rekrutować wybranych, ekskluzywnych dystrybutorów dla swojej szerokiej gamy produktów. Należą do nich roztwory nawilżające, zmywacze i produkty pomocnicze takie jak środki czyszczące, regeneratory i smary. Produkty są polecane przez producentów drukarek w ramach międzynarodowego programu „Preferred Partners”. W każdym segmencie dostępne są rozwiązania z certyfikatem Fogra lub ISEGA.

W branży druku fleksograficznego TPE produkuje pełną linię produktów od zmywaczy o niskiej zawartości lotnych związków organicznych po światowej klasy środki czyszczące do wałków rastrowych. Jak informuje firma, wybrani dealerzy będą mieli dostęp do kompletnej linii produktów, które oferują drukarniom lepszą i przewidywalną jakość, czy to w przypadku druku na papierze, tworzywie sztucznym, czy tekturze do produkcji opakowań.

Perry Theijn, manager w firmie Tower Products Europe współpracujący z holenderską firmą Wifac BV dystrybuującą produkty TPE wyłącznie w krajach Beneluksu, powiedział: „Jesteśmy teraz na ważnym etapie naszej ekspansji, w której musimy zatrudnić dedykowanych dealerów, co pomoże nam wejść na następny poziom sprzedaży. Jednym z przykładów naszego rozwoju jest 95 proc. sukces migracji klientów w Holandii z chemii drukarskiej innych firm do chemii Tower.

Wszyscy nasi dystrybutorzy będą mogli skorzystać z naszej wewnętrznej wiedzy badawczo-rozwojowej, aby dostosować produkty do konkretnych wymagań klientów i marek, a także z narzędzi marketingowych, w tym: spersonalizowanych broszur, próbek produktów, treści przeznaczonych na strony i do sklepów internetowych”.

Na podstawie informacji firmy TPE opracowała AP

error: Kopiowanie zabronione!
cript>