Innowacje Durst na Labelexpo 2019
5 sie 2019 09:40

Na targach Labelexpo Europe 2019 Durst, producent zaawansowanych technologii druku cyfrowego oraz technologii produkcyjnych, zaprezentuje zaktualizowane portfolio Tau RSC - w tym anonsowane jest wprowadzenie nowego modelu.

Zaprezentowane dwa lata temu inkjetowe systemy jednoprzebiegowe Tau 330 RSC i Tau 330 RSC E UV cieszą się rosnącą popularnością w branży etykiet, posiadając już ponad 50 instalacji na całym świecie. Odwiedzający stoisko Durst będą mogli dokładnie przyjrzeć się technologii i szerokiej gamie aplikacji. Nowe funkcje, takie jak specjalny tryb drukowania kolorem białym o wysokim kryciu oraz moduł szybkiego drukowania kolorem białym, z pewnością będą pomagać zarówno zwiększyć wydajność jak i zakres oferowanych aplikacji dla klientów.

Duży nacisk zostanie również położony na portfolio oprogramowania oferowanego przez Durst Professional Services. Nowe funkcje Durst Workflow Label, w połączeniu z Durst SmartShop i pakietami integracyjnymi, pomagają spełnić standardy Przemysłu 4.0.

„Nie możemy się już doczekać targów Labelexpo 2019, na których przedstawimy więcej przełomowych innowacji – mówi  Helmuth Munter, menedżer segmentu druku etykiet i opakowań  w firmie Durst. – Obejmą one nowe oprogramowanie i rozszerzenie naszego zaktualizowanego portfolio Tau RSC, które stworzy podstawę dla przyszłości przemysłowego cyfrowego druku inkjetowego.”

Opracowano na podstawie informacji firmy Durst

 

error: Kopiowanie zabronione!
cript>