Grafkom zaprasza na „Workflow Summit 2019”
18 wrz 2019 07:00

Stowarzyszenie Grafkom ponownie organizuje szczyt „Workflow Summit”, który odbędzie się 12 listopada br. w Sztokholmie. Jest to wydarzenie poświęcone procesom produkcyjnym w branżach drukarskiej i wydawniczej. Jak podaje organizator, spotkania z cyklu „Workflow Summit” dostarczają praktyczne informacje, dotyczące zagadnień z zakresu codziennej produkcji oraz wgląd w nowe produkty i innowacje, które przekształcają rynek i mają ułatwić procesy produkcji.

Na wydarzenie zaproszono ponad 30 prelegentów, których prelekcje pogrupowano na 4 obszary tematyczne i, którzy podzielą się swoją konkretną wiedzą na tematy rozwiązań w zakresie przepływu pracy i automatyzacji, stosowanych w branży drukarskiej i wydawniczej.

Wśród tematów zostaną omówione m.in.:

- Automatyzacja przepływu pracy,

- Interfejs API do drukowania i publikowania

- Przygotowanie do druku i tworzenie mediów

- Web2print i e-commerce

Grafkom spodziewa się, że ponad 200 osób z całej Europy weźmie udział w wydarzeniu. Na tegorocznym szczycie „Workflow Summit” już ponad 25 firm z Belgii potwierdziło swoją obecność. W ubiegłym roku event zgromadził uczestników z 13 różnych krajów, a organizatorzy oczekują, że tej jesieni impreza będzie miała jeszcze szerszy zasięg.

„Workflow to temat coraz ważniejszy, który wszystkie firmy, na wszystkich rynkach powinny mieć na uwadze, aby nadążyć za rozwojem branży graficznej. W Europie nie ma wydarzenia, na którym można by spotkać tylu ekspertów w tej dziedzinie, jak to” - mówi Magnus Thorkildsen, partner w Stowarzyszniu Grafkom.

Więcej informacji na stronie: https://www.grafkom.se/workflowsummit/

Na podstawie informacji Grafkom opracowała AP

error: Kopiowanie zabronione!