Spotkanie branżowe nt. Funduszy Europejskich
23 wrz 2019 13:17

7 października w Zamku w Mosznej odbędzie się spotkanie branżowe pt. „Nowoczesne biznesy i innowacje branżowe poprzez wykorzystanie Funduszy Europejskich” - jedyne wydarzenie w Polsce, które poruszy tematykę Funduszy Europejskich w kontekście branży poligraficznej. Organizatorem jest Fundacja Fabryka Inspiracji PL.

Konferencja będzie holistycznie obejmowała temat Funduszy Europejskich, gdzie informacje merytoryczne będą przeplatane dyskusją przedsiębiorców, a samo wydarzenie ma na celu wymianę informacji i konfrontację branży biznesu. Poruszony będzie również temat prowadzenia biznesów, ale ze szczególnym przedstawieniem tematyki poligrafii, wydawców i mediów. Spotkanie branżowe to przekazanie wiedzy o Funduszach Europejskich, m.in: wsparcie dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, start-up – rozwój ścieżki zawodowej, wdrażanie innowacji, rozwijanie umiejętności i podnoszenie kwalifikacji pracowników w branży poligraficzno-wydawniczej.

Prelegenci konferencji to eksperci z różnych dziedzin, którzy podzielą się wiedzą oraz doświadczeniami. Do Zamku w Mosznej na wygłoszenie prelekcji przyjadą: Ziemowit Grygierczyk - członek BCC Opole, Michał Wojczyszyn – pracownik Parku Naukowo-Technologicznego oraz ambasador woj. opolskiego w Fundacji Startup Poland, Magdalena Beztroska - koordynator, trener z 15-letnim doświadczeniem w pracy z młodzieżą i dorosłymi, Akredytowany Coach ACC (ICF Associated Certified Coach), Michał Smętek - Wydawnictwo Manufaktura Słów oraz ekspert z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego.

Uczestnicy spotkania branżowego mogą liczyć na poczęstunek oraz materiały szkoleniowe. Dla osób głuchoniemych cała konferencja zostanie przetłumaczona na język migowy. Wstęp na spotkanie branżowe jest bezpłatny.

Opracowano na podstawie informacji Fundacji Fabryka Inspiracji PL

error: Kopiowanie zabronione!