Océ Colorado 1650 w Bytomiu
24 wrz 2019 13:50

Po występach na najważniejszych światowych targach i polskiej premierze podczas FestiwaluDruku.pl, Océ Colorado 1650 z technologią UVgel rusza w Polskę, aby zaprezentować paletę swych możliwości. Już w dniach 2-3 października zawita do Bytomia, gdzie na specjalnym pokazie organizowanym wspólnie z firmami DMPlot i Tuplex będzie można na żywo przekonać się o jej możliwościach. Wstęp wolny – wystarczy tylko wcześniejsze zgłoszenie swojego przybycia.

Dzięki wykorzystaniu nowej generacji technologii UVgel drukarka Océ Colorado 1650 już cieszy się dużym zainteresowaniem dostawców usług druku. Maszyna zdobyła także kilka branżowych nagród. Przyszedł więc czas, aby z możliwościami tego rozwiązania mogła zapoznać się także szeroka publiczność w Polsce.

Dlatego Canon wraz z partnerami, firmami DMPlot i Tuplex, zaprasza wszystkich zainteresowanych możliwościami II generacji plotera serii Océ Colorado do restauracji The Piano w Bytomiu, gdzie przez dwa dni (2-3 października) w godzinach 10:00-14:00 będą się odbywać prezentacje i pokazy na żywo druku szerokiej gamy aplikacji na Océ Colorado 1650.

Aby zapisać się na konkretną godzinę prezentacji, wystarczy wysłać e-mail na adres: wielkoformatowe@canon.pl z informacją o planowanej godzinie przybycia. Podczas spotkań, oprócz możliwości zobaczenia na żywo tego, co potrafi nowy ploter z rodziny Océ Colorado, każdy uczestnik będzie miał szansę spotkania z ekspertami w obszarze druku wielkoformatowego i porozmawiania o najnowszych trendach rynkowych oraz możliwościach rozwijania swojej oferty produktów czy usług.

Jeśli myślisz o rozwijaniu działalności poligraficznej i chcesz nieustannie poprawiać wydajność produkcyjną w zakresie druku tapet, nasyconych kolorystycznie podświetleń, oznakowania samochodów, witryn sklepowych czy materiałów reklamowych, gorąco zachęcam do udziału w naszym spotkaniu – mówi Rafał Osiekowicz z działu wsparcia sprzedaży w firmie Canon. - Model 1650 to idealne połączenie perfekcyjnej jakości druku, z jakiej znane są drukarki Canon, z intuicyjnością obsługi i konfiguracji, z którą bez większego przygotowania poradzi sobie praktycznie każdy. Do tego technologia Océ FLXfinish, dzięki której za naciśnięciem przycisku zmieniamy wykończenie mat/błysk, i to niezależnie od rodzaju zadrukowanego podłoża. Nowe atramenty Océ UVgel 460 są jeszcze bardziej elastyczne i rozciągliwe, dzięki czemu zapewniają doskonałą stabilność obrazu i jego odporność na składanie, zwijanie czy zginanie medium, na którym zostały wydrukowane. A to pozwala na łatwą i szybką produkcję wysokomarżowych aplikacji, coraz częściej poszukiwanych przez klientów”.

Prezentacje Océ Colorado 1650:

Data: 2-3 października 2019 r.

Godz: 10.00 - 14.00

Restauracja The Piano, ul. Strzelców Bytomskich 87C, 41-914 Bytom

Sala Forte

Opracowano na podstawie informacji firmy Canon