Krajarki Grafmasz na międzynarodowych targach
7 paź 2019 11:27

Krajarki polskiego producenta - firmy Grafmasz zdobyły w ostatnich latach uznanie na wielu rynkach międzynarodowych. Dzięki obecności m.in. na targach drupa 2012 i 2016 pozyskano kilkudziesięciu dystrybutorów. Obecnie ponad 80 proc. produkcji firmy kierowane jest na eksport, a główne rynki to Europa i Ameryka Północna, jednakże producent posiada również dystrybutorów w Ameryce Południowej, Afryce, Azji i na Bliskim Wschodzie.

Wrzesień i październik 2019 roku obfitują w serię wydarzeń, podczas których firma wraz z lokalnymi partnerami prezentuje swoje wyroby, tj. gilotyny do papieru na targach i dniach otwartych.

Odbyły się już takie imprezy jak: The Print Show w Birmingham (Anglia) oraz Canon Production Printing Days w Poing (Niemcy), gdzie krajarka G73H była prezentowana wraz z najnowszymi urządzeniami do druku produkcyjnego Canon oraz maszynami introligatorskimi wyłącznie renomowanych producentów.

W ubiegłym tygodniu Grafmasz uczestniczył również wraz ze swoim amerykańskim przedstawicielem w targach PRINT'19 w Chicago.

Kolejne imprezy, na których będą prezentowane polskie krajarki w bieżącym miesiącu, to:

  • PRINT & SIGN Romania w dniach 9-12 października w Bukareszcie

  • PRINT FAIR'19 w dniach 23-24 października w Wiedniu

  • PRINTING UNITED'19 w dniach 23-25 października w Dallas, USA

Opracowano na podstawie informacji firmy Grafmasz