Ricoh Pro L5160 z wyróżnieniem Buyers Lab
11 paź 2019 08:27

Ploter lateksowy Ricoh Pro L5160 został nagrodzony 2020 Pick Award w kategorii Wyróżniającego się wysokonakładowego plotera CMYK Eco-Solvent /Latex 54”/64” (Outstanding High Production CMYK Eco-Solvent /Latex 54”/64” Printer). Nagrodę, przyznawaną przez Keypoint Intelligence - Buyers Lab, przekazano Ricoh podczas odbywających się w Mediolanie targów VISCOM.

Eksperci Buyers Lab docenili bardzo wysoką produktywność oferowaną przy różnorodnych ustawieniach i stopniu skomplikowania realizowanych prac. Podczas testów duże znaczenie miała również stabilność wymiarowania, która jest bardzo ważna w przypadku zadań składających się z wielu paneli. Doceniono także intuicyjność i komfort użytkowania, które zapewniają kolorowy i dotykowy panel operacyjny oraz obsługa oprogramowania ColorGATE. PS10.

Eef de Ridder, vice president, Commercial and Industrial Printing Group w Ricoh Europe powiedział: „Wyróżnienie BLI stanowi duże uznanie dla technologii stworzonej przez Ricoh, szczególnie że plotery z serii Pro L5160 pracują na bazie naszych autorskich atramentów i głowic. Stworzyliśmy je z myślą o użytkownikach, którym zależy na możliwości szybkiej realizacji bardzo różnorodnych, w tym często niestandardowych, zleceń”.

Ricoh Pro L5160 to rozwiązanie, które pozwala na rozszerzenie zakresu dotychczas wykonywanych prac. Łączy wysoką jakość druku oraz produktywność. Ploter oferuje druk z prędkością do 46,7 m²/h w trybie outdoor i do 25 m²/h w trybie indoor w jakości do 1200x1200 dpi. Ekologiczne, certyfikowane przez GREENGUARD, atramenty Ricoh pozwalają uzyskać ostrzejszą, bogatszą i szerszą paletę barw oraz na pracę na większej liczbie podłoży przy zachowaniu niskiej temperatury utrwalania.

Opracowano na podstawie informacji firmy Ricoh

error: Kopiowanie zabronione!
cript>