Ruszyła rejestracja na konferencję „Bezpieczne Opakowanie”
11 paź 2019 11:07

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w 9. edycji konferencji „Bezpieczne Opakowanie”. W tym roku spotkamy się we Wrocławiu, w hotelu Haston, w dniach 14-15 listopada. Dla uczestników przewidziane są ceny promocyjne pokoi hotelowych. Rejestracji można dokonać na stronie internetowej http://konferencja.opakowanie.pl/, gdzie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Warto zarezerwować miejsce już dzisiaj – liczba miejsc jest ograniczona, a ceny promocyjne pokoi obowiązują do 31 października.

Partnerami tegorocznej konferencji są firmy: API, Digiprint/HP, EFI, JS Hamilton, hubergroup Polska, Koenig & Bauer, Metsä Board, ML Polyolefins Sp. z o.o. oraz Reprograf-Grafikus. Konferencję tradycyjnie moderować będzie redaktor prowadzący naukowej części miesięcznika „Opakowanie”, Stefan Jakucewicz.

Na czwartek 14 listopada zaplanowaliśmy prelekcje przybliżające zagadnienia projektowania i wytwarzania bezpiecznych, ekonomicznych i skutecznych opakowań. Wieczorem zaprosimy Państwa na integracyjną kolację, którą ubarwi program artystyczny.

W drugim dniu spotkania udamy się do wyposażonego w nowoczesny sprzęt pomiarowy laboratorium firmy hubergroup Polska w Nowej Wsi Wrocławskiej. Wizyta w laboratorium to okazja do zapoznania się m.in. z metodami dostosowywania farby do podłoża, maszyny, prędkości drukowania oraz końcowych właściwości druku wymaganych przez odbiorcę.

Do zobaczenia we Wrocławiu!

error: Kopiowanie zabronione!