Nowości drupa 2020 dla wystawców i zwiedzających
15 paź 2019 12:18

Messe Dusseldorf, organizator targów drupa, przedstawił plan edycji 2020 i nowe usługi dla zwiedzających.

Drupa ponownie zajmie wszystkie hale dostępne na terenach targowych Messe Dusseldorf. Przyszłoroczna 17. edycja, odbywająca się w dniach 16-26 czerwca, zgromadzi 1800 wystawców z 50 krajów. Największa będzie reprezentacja Europy, zwłaszcza Niemiec; następnie Japonii, Włoch, Chin i Wielkiej Brytanii.

Edycja 2020 będzie pierwszą w nowych halach ekspozycyjnych. Kosztem ponad 140 mln euro dokonano gruntownej renowacji przestrzeni targowych. Znikła hala 2, połączona z halą 1.

W nowej hali 1 znajdzie się ekspozycja Heidelberga, a także firm: Masterwork, Kolbus, Polar, Muller Martini i IST Metz. HP zajmie ponownie całą halę 17. Landa pokaże swoje maszyny nanograficzne w hali 9, na około 1/5 jej powierzchni.

Hala 7 będzie dedykowana DNA („drupa next age” - „drupa następnego wieku”). Ten specjalistyczny salon, poświęcony przemysłowi przyszłości, stanie się miejscem wymiany doświadczeń pomiędzy światowymi graczami sektora, nowymi jego uczestnikami oraz innowacyjnymi małymi i średnimi przedsiębiorstwami. Będzie to okazja dla start-upów do zaprezentowania pomysłów na nowe produkty, usługi i strategie.

Z kolei profesjonaliści mający zamiar odwiedzić targi drupa 2020 mogą przygotować swoją wizytę z pomocą aplikacji drupa na smartfony (dostępnej w językach angielskim i niemieckim). Aplikacja ta (znacząco rozszerzona w stosunku do poprzedniej edycji) zawiera plan targów z możliwością powiększenia poszczególnych stoisk w celu wizualizacji kompletnych danych wystawcy oraz produktów, które oferuje. Możliwe jest także zarezerwowanie spotkania z wystawcą, a aplikacja wskaże najbliższą drogę do jego stoiska.

Transport publiczny będzie bezpłatny dla osób, które wykupią bilet online podczas pobytu na targach.

Targi drupa będą czynne od wtorku 16 czerwca do piątku 26 czerwca 2020, w ciągu tygodnia w godzinach 10-18, a w soboty i niedziele od 10 do 17.

Na podstawie graphiline.com opracowała IZ

error: Kopiowanie zabronione!
cript>