Screen odnotowuje sprzedaż 1500 systemów Truepress Jet520
22 paź 2019 07:36

Firma Screen Graphic Solutions Co., Ltd. (Screen GA) poinformowała o dostarczeniu w sumie ponad 1500 maszyn Truepress Jet520, w tym systemy partnerów OEM. Przełomowy, 1500. system czeka już na instalację w obiektach firmy Access Direct Mail w Stanach Zjednoczonych. Od 1984 r. Access Direct Mail zapewnia klientom w południowo-wschodnich Stanach Zjednoczonych jeden punkt kontaktowy w zakresie bezpośrednich usług pocztowych i drukowania, a także rozwiązań marketingowych dla różnych mediów i kanałów.

Screen GA pierwotnie wypuścił na rynek swoją pionierską, pełnokolorową, inkjetową maszynę do druku zmiennych danych - Truepress Jet520 w 2006 r. System łączył najnowocześniejsze technologie atramentowe z technologiami przygotowania do druku udoskonalanymi przez firmę w ciągu wielu lat. Jego rozwój był odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie firm drukarskich na wytwarzanie materiałów o wysokiej wartości dodanej, dostosowanych do wymagań indywidualnych konsumentów. Od tego czasu Screen GA rozszerzył swoją ofertę produktów i rozwiązań, a wyjątkowa wydajność i jakość maszyn spowodowały przejście w kierunku produkcji w pełnym kolorze, druku atramentowego do druku transakcyjnego, a także przyczyniły się do ekspansji całego rynku druku zmiennych danych.

Screen GA zamierza nadal wykorzystywać ustanowioną wysoką prędkość swoich urządzeń oraz wysokiej jakości technologie atramentowe do dalszego usprawniania automatyzacji linii produkcyjnej i opracowywania rozwiązań, które mogą stanowić rozwiązanie wielu wyzwań, przed którymi stoją klienci. Firma zapowiedziała, że jest przekonana, iż te wysiłki zarówno umożliwią otwarcie nowych rynków, jak i przyczynią się do długoterminowego rozwoju branży poligraficznej.

Mówi Takanori Kakita, prezes Screen Graphic Solutions Co., Ltd.: „Kiedy pierwszy system Truepress Jet520 został uruchomiony, materiały informacyjne skierowane do osób fizycznych były głównie wytwarzane przy użyciu druku monochromatycznego na wstępnie zadrukowanych formularzach. Seria Truepress Jet520 rozwijała się do dziś wraz z rozwojem marketingu “jeden do jednego” i migracją nośników transakcyjnych do pełnego koloru na żądanie. W tym czasie wiele innowacyjnych firm na całym świecie zainstalowało systemy Truepress Jet520, a my byliśmy w stanie z powodzeniem zapewnić wsparcie wszystkim tym użytkownikom, jako że pracowali oni nad stworzeniem nowej wartości dodanej zarówno dla materiałów drukowanych, jak i samego przemysłu poligraficznego. (…).

Ogromna liczba naszych klientów zwróciła się do nas o aktualizacje lub dodatkowe systemy, ale są też tacy, którzy używają istniejących systemów nieprzerwanie w produkcji od czasu pierwszej serii. Relacja zaufania, którą zbudowaliśmy z tymi klientami przez tak długi czas, umożliwiła naszemu drukowi cyfrowemu stały rozwój. Idąc dalej, zamierzamy priorytetowo traktować nasz sposób myślenia o kliencie na pierwszym miejscu, angażując się w dalszą integrację naszej działalności w zakresie rozwoju, produkcji, sprzedaży, marketingu i usług. Koncentrujemy się na technologiach druku cyfrowego nieustannie pracując z całkowitym zaangażowaniem w rozwój branży poligraficznej.”

Na podstawie informacji firmy Screen opracowała AP

error: Kopiowanie zabronione!
cript>