Igepa bliżej Klientów
7 sty 2020 13:42

Od 1 lutego 2020 Biuro Obsługi Klientów oddziału warszawskiego Igepa Polska zostanie przeniesione do biurowca w Warszawie. Biuro obejmie powierzchnię 150m 2 w Bielany Business Center przy Alei Zjednoczenia 36. Ogromną zaletą nowej lokalizacji jest dobre i szybkie skomunikowanie z centrum stolicy i bliskość metra. Dzięki temu klienci i kontrahenci będą mieli ułatwiony bezpośredni kontakt z firmą.

Magazyn oddziału warszawskiego pozostanie jak dotychczas w Mosznej koło Brwinowa, ale zwiększona zostanie jego powierzchnia.

Zmiany te wpisują się w szerszy plan rozwoju Igepa Polska. Spółka podpisała dwie umowy na zwiększenie powierzchni magazynowych: w Poznaniu oraz w Mosznej pod Warszawą. Jednocześnie przedłużyła umowy najmu w Łodzi i Wrocławiu. Po wdrożeniu zmian łączna powierzchnia magazynów w Igepa Polska zwiększy się o 27% do 17.800 m 2.

Inwestycje w nowe lokalizacje biur i powiększenie magazynów mają na celu zwiększenie jakości obsługi klientów, ułatwienie im kontaktu z firmą, podniesienie poziomu usług logistycznych, umożliwienie poszerzania oferty. Zmiany podyktowane są również myślą o pracownikach spółki i zwiększeniem komfortu ich pracy.

Źródło: Igepa