Sun Chemical i partnerzy na targach RemaDays Warsaw 2020
20 sty 2020 09:03

Podczas tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw firma Sun Chemical – na wspólnym stoisku wraz z dystrybutorami swoich rozwiązań - będzie prezentować produkty ze swojej oferty. Wśród nich dominować będą te dedykowane drukowi cyfrowemu oraz sitodrukowi. Wraz z nią na stoisku będą towarzyszące jej od lat firmy E-Ploter i Zinart, do których w tegorocznej edycji dołączy również kolejny dystrybutor Sun Chemical – firma AM Trade.

„Wśród najważniejszych promowanych przez nas produktów podczas tegorocznej edycji targów RemaDays - mówi Krzysztof Ostrowski z polskiego oddziału firmy Sun Chemical - znajdą się m.in. atramenty ekosolwentowe do druku wielkoformatowego, atramenty twardosolwentowe do maszyn typu Super Wide Format oraz nowość w sprzedaży bezpośredniej: farby utrwalane promieniowaniem UV do maszyn cyfrowych.
Nasi goście będą mogli zapoznać się i zobaczyć wiele próbek prac wykonanych przy użyciu farb i atramentów z oferty Sun Chemical”.

Wśród prezentowanych atramentów ekosolwentowych do druku wielkoformatowego Sun Chemical znajdą się m.in. serie farbowe Streamline: ESL HPQLO, ESL2 HPQLO i Ultima HPQLO. Zapewniają one - jak podaje producent - wysoką jakość druku i są zgodne z produktami OEM w zakresie kolorystyki i efektów drukowania. Mogą być używane w różnych ploterach wielkoformatowych i spełniają – zdaniem Sun Chemical - najbardziej rygorystyczne wymogi dla najnowszych rozwiązań sprzętowych do drukowania tego typu. Jak zapewnia firma, do głównych cech tych produktów należą: wysoka jakość, jasne i żywe kolory, niski poziom zapachu i niezawodność, a także duża wytrzymałość na warunki atmosferyczne. Są odpowiednie do różnych nośników, m.in. do folii winylowych typu backlit i frontlit, bannerów, papierów blueback oraz siatek. „Od wielu lat oferta działu cyfrowego firmy Sun Chemical jest nieustannie powiększana – mówi Krzysztof Ostrowski – a zainteresowanie nią nieustannie rośnie. Dlatego warto odwiedzić nasze stoisko, by przyjrzeć się z bliska możliwościom naszych produktów skierowanych do tego sektora branży poligraficznej.
Wszystkich serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas targów RemaDays Warsaw 2020 – dodaje. - Mamy nadzieję na owocne spotkania z naszymi gośćmi, do dyspozycji których będziemy przez wszystkie dni targowe. Jesteśmy przekonani, że każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie z naszej bogatej oferty. Naszym gościom oferujemy też naszą wiedzę i doświadczenie”.

Opracowano na podstawie informacji firmy Sun Chemical