Mark Andy wydaje oświadczenie
19 mar 2020 14:11

Partnerzy,

w tym trudnym i szybko zmieniającym się czasie wszyscy mamy do czynienia z wyzwaniami, które mają wpływ na nasze życie prywatne i zawodowe. W tej sytuacji zaangażowanie Mark Andy jest takie samo jak kiedykolwiek wcześniej: chcemy dbać o to, aby Twoja firma działała jak najlepiej.

Jesteśmy wdzięczni, że możemy utrzymać pełną produkcję, wytwarzając maszyny Mark Andy w St. Louis w stanie Missouri, a także sprzęt Rotoflex w Toronto w Kanadzie. Mark Andy Print Products jest w tym szczęśliwym położeniu, że w Des Plaines w stanie Illinois obsługuje część fleksograficzną, offsetową i cyfrową, dystrybucję materiałów eksploatacyjnych, a także posiada dodatkowe lokalizacje w całych Stanach Zjednoczonych. Nasze zespoły serwisowe są nadal dostępne, aby zaspokajać potrzeby klientów przy jednoczesnym zapewnianiu bezpieczeństwa wszystkim pracownikom poprzez zastosowanie dodatkowych środków ostrożności.

Jeśli masz do czynienia z nieprzewidzianymi, specjalnymi wymaganiami, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Niezależnie od tego, czy dysponujemy zapasami materiałów eksploatacyjnych, nowymi lub używanymi zasobami, czy też zdalnym wsparciem – daj  nam znać, czy jest coś, w czym możemy Ci pomóc przejść przez ten trudny czas. Jeśli potrzebujesz czegoś, nie wahaj się skontaktować z jednym z naszych specjalistów. Ponadto monitorujemy obecnie wiadomości przychodzące na adres info@markandy.com przez 24 godziny na dobę, na wypadek, gdybyś potrzebował naszej natychmiastowej pomocy.

Od nas wszystkich - bądź bezpieczny

Mark Andy

Materiał pochodzi od firmy Mark Andy, tłumaczenie BZ

error: Kopiowanie zabronione!
cript>