Ritrama przedstawia nową serię Ri-Mark Premium
24 mar 2020 10:53

Ritrama wprowadza na rynek nową serię Ri-Mark Premium polimerycznych folii winylowych dedykowanych aplikacjom samoprzylepnym w zakresie grafiki wycinanej. Szeroka gama folii z połyskiem w 40 nowych, modnych kolorach ma wszechstronne zastosowanie – doskonale nadaje się do oklejania pojazdów, grafik promocyjnych w sklepach, szyldów i dekoracji wnętrz.

Ri-Mark Premium jest wizytówką gamy produktów Ritrama w sektorze ploterowych folii PVC. Wyjątkowa zdolność dopasowania się do kształtów i elastyczność folii o grubości 60µ pozwala uzyskać optymalne efekty na powierzchniach z głębokimi przetłoczeniami, wypukłych oraz wklęsłych. Unikalne połączenie polimerycznej folii PVC z permanentnym klejem akrylowym na bazie rozpuszczalników tworzy – jak zapewnia producent - produkt najwyższej jakości dostępny obecnie na rynku. Produkty serii Ri-Mark Premium odznaczają się bardzo dobrymi właściwościami technicznymi – porównywalnymi do folii wylewanych – zarówno pod względem przyczepności do powierzchni, jak i wszechstronności zastosowania. Ich średnia trwałość w ekspozycjach na zewnątrz wynosi 8-10 lat.

Wysoka jakość PVC zapewnia znaczną stabilność wymiarową, umożliwia optymalne pokrycie powierzchni aplikacyjnej, gwarantując doskonały rezultat. Wysoki stopień nieprzezroczystości folii w połączeniu z dużym połyskiem pozwala na wykonanie wszelkich grafik, również na bardzo ciemnych powierzchniach, bez ryzyka wyblaknięcia lub zmiany koloru dekoracji wraz z upływem czasu. Pod względem jakości wykonania Ri-Mark Premium gwarantuje bardzo dobre parametry wycinania i obróbki folii. W celu szybkiej i łatwej aplikacji folii zastosowano sztywny papier podkładowy typu kraft.

Gama produktów Ri-Mark obejmuje wiele innych rodzajów folii ploterowych przeznaczonych do najróżniejszych zastosowań. Są to: folie monomeryczne matowe i z połyskiem, folie translucentne i przezroczyste, specjalne folie z możliwością uzyskania ciekawych efektów wizualnych lub błyszczące z metalizowanym wykończeniem.

Opracowano na podstawie informacji firmy Ritrama