Włoska Re S.p.A pomaga szpitalowi
24 mar 2020 08:39

W związku z wejściem w życie nowego dekretu ustawodawczego DCPM z dnia 22 marca 2020 r. na temat zarządzania sytuacją kryzysową COVID-19, przedstawiciele Re S.p.A potwierdzają, że firma będzie kontynuowała działalność, aby zapewnić ciągłość dostaw. Z uwagi na możliwe zamknięcie niektórych zakładów i ograniczenia po stronie przewoźników, terminy dostaw mogą być wydłużone. Jednak zgodnie ze wszystkimi krajowymi dyrektywami zdrowotnymi przedsiębiorstwo będzie starało się zaoferować jak najlepszą obsługę w sytuacji utrzymującego się kryzysu włoskiego i światowego.

„Nie możemy stać w miejscu, a teraz bardziej niż kiedykolwiek jesteśmy blisko naszego kraju i tych, którzy pracują na pierwszej linii frontu w tym trudnym momencie dla Włoch i reszty świata” – deklarują przedstawiciele firmy.

Dlatego firma zdecydowała się na przekazanie ważnego i pozytywnego przesłania oraz konkretnej pomocy tym, którzy stoją w obliczu zagrożenia zdrowia, przekazując środki na zakup nowych łóżek dla oddziału intensywnej opieki szpitala Fondazione Poliambulanza w mieście Brescia - szpitala, który zapewnia wsparcie ludności w walce z epidemią COVID-19.

„Jest to wkład, ale także inwestycja, inwestycja w przyszłość nas wszystkich i naszego kraju, który obecnie znajduje się w głębokim kryzysie, ale mamy nadzieję, że wkrótce się odbuduje. Dlatego mówimy: JESTEŚMY TUTAJ I JESTEŚMY PO TWOJEJ STRONIE ” – podkreślają pracownicy Re S.p.A.

Przedstawiciele spółki zapewniają, że to dzięki klientom, którzy decydują się na zakup produktów Re, udaje się dziś oferować pomoc, towarzyszyć lekarzom, pielęgniarkom i tym, którzy walczą z wirusem.

Na podstawie informacji firmy Re opracowała BZ