Hunkeler Innovationdays przełożone na 2022 rok
26 mar 2020 08:13

Dni Innowacji Hunkeler odbędą się w terminie od 21 do 24 lutego 2022 r., w Lucerne Exhibition Center (Szwajcaria). Międzynarodowe wydarzenie branży poligraficznej koncentruje się na wysokiej jakości druku cyfrowym i wykończeniach.

Impreza mająca się odbyć w dniach 22–25 lutego 2021 r. została obecnie zaplanowana na 21–24 lutego 2022 r., czego powodem jest przesunięcie wydarzeń targowych podyktowane pandemią koronawirusa. Ponieważ targi drupa w Düsseldorfie zostały przełożone na kwiecień przyszłego roku, logiczną konsekwencją jest też dostosowanie do tego terminu spotkania branżowego w Lucernie.

Decyzję podjęto w ścisłej współpracy z partnerami handlowymi branży poligraficznej. Wystawcy będą musieli poradzić sobie w pierwszej kolejności z działaniami logistycznymi i komunikacyjnymi, dlatego nowy termin ma umożliwić wszystkim zainteresowanym zareagowanie w odpowiednim czasie i przygotowanie się do nowego terminu wydarzenia.

Po raz kolejny przedstawiciele branży zgromadzą się w Lucernie, w centrum wystawienniczym Switzerland Exhibition Center.  Jak zapowiadają organizatorzy, czternasta edycja tego ważnego na arenie międzynarodowej spotkania branżowego przyniesie wiele innowacji i inspiracji dla dalszego rozwoju druku cyfrowego oraz wykończeń.

Dni Innowacji Hunkeler od zawsze wyróżniały się interdyscyplinarną koncepcją – na stosunkowo niewielkiej powierzchni wszyscy renomowani producenci w branży spotykają się z właścicielami, członkami zarządów firm i ekspertami. To sprawia, że ​​międzynarodowe spotkanie branżowe jest unikalne i wyjątkowe w skali światowej, a odwiedzający zyskują dostęp do informacji o znaczeniu praktycznym.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.innovationdays.com

Na podstawie informacji firmy Hunkeler opracowała BZ

 

 

 

 

error: Kopiowanie zabronione!