Wirtualne wydarzenie EFI Ignite
14 kwi 2020 09:17

Firma EFI jest gospodarzem pierwszego w swojej historii wirtualnego wydarzenia EFI Ignite Virtual Experience, trzydniowej sesji informacyjnej poświęconej rozwiązaniom EFI dla rynku sign&display. Organizowane w dn. 21-23 kwietnia br. pokazy rozwiązań na żywo mają na celu pomóc dostawcom usług poligraficznych pozostać na bieżąco z postępem technologicznym i aplikacyjnym pomimo odwołania wielu targów i wydarzeń branżowych. Ta innowacyjna seria wirtualnych spotkań będzie składać się z następujących elementów:

- pokazów na żywo najnowszych technologii wielkoformatowego i super-wielkoformatowego druku atramentowego EFI z centrów obsługi klienta EFI w Izraelu, Belgii i Stanach Zjednoczonych;

- sesji pytań i odpowiedzi z udziałem ekspertów EFI w zakresie szkoleń, badań i rozwoju, aplikacji i marketingu, dostarczających odpowiedzi na wiele różnych tematów;

- demonstracji oprogramowania Fiery Digital Front End (DFE), EFI IQ Cloud i Midmarket Print Productivity Suite;

- wypełnionych faktami seminariów internetowych, poświęconych możliwościom biznesowym i aplikacjom o wysokiej wartości.

"W obecnej sytuacji globalnego kryzysu pandemicznego, kiedy tak wiele wydarzeń zostało odwołanych, EFI chce zapewnić klientom, potencjalnym klientom i mediom branżowym dostęp do informacji, których potrzebują, aby rozwijać swoją działalność bez konieczności podróżowania - powiedział Ken Hanulec, wiceprezes ds. marketingu w firmie EFI. - Istnieją firmy, które nadal muszą podejmować ważne decyzje technologiczne, a my wykorzystujemy wszystkie nasze zasoby na całym świecie, udostępniając naszych ekspertów i technologie, aby umożliwić dostawcom usług druku znalezienie najbardziej efektywnych rozwiązań produkcyjnych.”

EFI Ignite Virtual Experience oferuje szeroki zakres tematyczny trzydniowej sesji. Dedykowane zespoły będą oprowadzać po showroomach i organizować sesje pytań i odpowiedzi z ekspertami ds. produktów na krytyczne tematy związane z rynkiem sign&display. 21 kwietnia CTO (Chief Technology Officer) firmy EFI Doug Edwards przedstawi relację na temat przyszłości technologii cyfrowego druku atramentowego.

Wszystkie sesje EFI Ignite Virtual Experience będą prezentowane w języku angielskim.

Pokazy produktów w transmisji na żywo obejmą rozwiązania Fiery DFE i zautomatyzowany przepływ pracy, a także maszyny drukujące EFI VUTEk i rozwiązania wielkoformatowe do druku z roli na rolę, hybrydowe oraz płaskie. Wydarzenie Ignite obejmie również demonstracje kluczowych technologii, które mogą pomóc zwiększyć rentowność: drukowania elementów architektonicznych i dekoracji wnętrz; wysokiej klasy aplikacji wykorzystujących zarówno białe, jak i przezroczyste atramenty; farb sublimacyjnych do trwałych, miękkich oznakowań; wykorzystanie elektronarzędzi w druku z roli na rolę, które nie tylko zwiększają możliwości, ale także obniżają całkowite koszty produkcji.

Aby zapoznać się z pełną listą zaplanowanych sesji i zarejestrować się, należy odwiedź stronę EFI Ignite Virtual Experience events: https://go.efi.com/en_Ignite-Virtual-Experience.html

EFI Ignite Virtual Experience jest jedną z kilku inicjatyw, które EFI podejmuje w odpowiedzi na zmieniające się potrzeby firm dotkniętych pandemią COVID-19. EFI organizuje również prywatne wirtualne pokazy dla klientów i potencjalnych klientów, którzy dostarczają swoje pliki, media itp., aby sprawdzić, na ile technologie EFI odpowiadają ich indywidualnym potrzebom produkcyjnym.

"EFI nadal poszukuje kreatywnych sposobów na złagodzenie trudności, których wszyscy doświadczamy w wyniku pandemii – podsumował Ken Hanulec. - Technologie wirtualne i nasze zespoły na całym świecie zapewnią dostęp do wszystkich niezbędnych informacji w efektywny, bezpieczny i wygodny sposób.”

Opracowano na podstawie informacji firmy EFI