Debiut marki ROQ na polskim rynku
20 maj 2020 07:57

ROQ to globalna marka i światowy lider w produkcji urządzeń do druku na tekstyliach. Od ponad 30 lat dostarcza wysokiej jakości innowacyjne rozwiązania do produkcji sitodrukowej oraz do druku cyfrowego. W roku 1984 firma stworzyła pierwszą automatyczną obrotową maszynę do sitodruku. Od początku istnienia kieruje się zasadami zrównoważonego rozwoju, prymatu jakości, międzynarodowej ekspansji i doskonałości w każdym rozwiązaniu. Wyłącznym przedstawicielem marki w Polsce jest API.PL.

Siedziba firmy i zakład produkcyjny mieszczą się w Portugalii – na 40 tys. m kw. powierzchni produkcyjnej powstają automatyczne maszyny do sitodruku zarówno karuzelowe, jak i owalne oraz tunele suszące, stacje podsuszające, a także maszyny do składania, pakowania i etykietowania. ROQ zatrudnia blisko 500 osób i dysponuje siecią wsparcia serwisowego w 70 krajach.

Produkty marki ROQ znane są z legendarnej precyzji, niezawodności i trwałości. Globalna sieć agentów i profesjonalna obsługa posprzedażowa są gwarancją szybkiej reakcji na potrzeby klientów i lokalnych rynków. Firma na bieżąco analizuje ich wymagania. Zespół doświadczonych specjalistów i zaplecze projektowe pozwalają rozwijać produkty oraz tworzyć dopasowane rozwiązania. Każdy wyprodukowany sprzęt to autorski projekt marki ROQ, opracowany tak, aby spełniał oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

         

Cechy wyróżniające urządzenia ROQ:

– wysoka jakość i precyzja druku
– prostota i niezawodność rozwiązań, często innowacyjnych, niespotykanych u innych producentów z branży
– zasilanie urządzeń dodatkowych bezpośrednio z gniazd w jednostce centralnej
– palety o strukturze plastra miodu
– precyzyjny indekser wykorzystujący mechanizm maltański
– stacja podsuszająca z przejezdnym panelem
– długoletnia trwałość
– zastosowanie w konstrukcji podzespołów i elementów łatwo dostępnych na lokalnych rynkach
– oszczędność w eksploatacji, niskie zapotrzebowanie na media zasilające
– bogactwo rozwiązań i wielkości w celu jak najlepszego dopasowania do potrzeb klienta

 

Maszyny sitodrukowe ROQ w ofercie API.PL

Nowoczesne i innowacyjne maszyny oraz akcesoria do sitodruku marki ROQ są już dostępne na polskim rynku. Wyłącznym przedstawicielem portugalskiej marki jest API.PL. Podstawę oferty stanowią karuzelowe i owalne drukarki tekstylne, które w połączeniu z doskonałymi tunelami suszącymi oraz bogatym zestawem urządzeń i modułów dodatkowych, umożliwiających stosowanie efektów specjalnych w sitodruku, pozwalają na dobór zestawów produkcyjnych idealnie dopasowanych do potrzeb i potencjału klienta.

Sprawdź ofertę maszyn i akcesoriów do sitodruku marki ROQ:
https://www.api.pl/sitodruk/urzadzenia-do-sitodruku/ 

Kontakt: Paweł Kozłowski – specjalista ds. marketingu
tel. kom.: 530 931 522, e-mail: pawel.kozlowski@api.pl 

 

Artykuł sponsorowany