OKI Europe oferuje bezpłatne grafiki COVID-19
21 maj 2020 09:38

Biorąc pod uwagę, że szybkie tworzenie i wdrażanie ważnych oznakowań na temat dystansu społecznego może stanowić wyzwanie dla przedsiębiorstw, OKI Europe nawiązała współpracę z firmą Floralabels, aby oferować organizacjom bezpłatne (zgodnie z wymogami regulaminu, dostępnego w firmie OKI)  nośniki i grafiki do tworzenia   naklejek podłogowych, które można szybko i łatwo wydrukować za pomocą drukarki kolorowej A3. Umożliwi to obecnie działającym i wznawiającym pracę firmom jak najszybsze rozpoczęcie działalności przy jednoczesnej ochronie dobrobytu pracowników, klientów i gości.

W pakiecie z nośnikami znajdują się okrągłe naklejki podłogowe o wymiarach 285×285 mm oraz prostokątne banery o wymiarach 215×900 mm i 297×1320 mm. Dostępne bezpłatne grafiki wspierające obejmują przyciągające wzrok projekty i komunikaty informujące o konieczności zachowania bezpiecznego odstępu 2 metrów oraz wskazujące, gdzie klienci powinni stać w kolejce, by go zachować.

„Skuteczna komunikacja wizualna ma kluczowe znaczenie dla wspierania dystansu społecznego. Nawet po zniesieniu ścisłych kontroli dystans społeczny prawdopodobnie pozostanie wymogiem przez kilka tygodni lub miesięcy, więc organizacje potrzebują środków zachęcających i przypominających pracownikom oraz odwiedzającym o przestrzeganiu zasad – mówi Javier Lopez, dyrektor generalny ds. rozwiązań wertykalnych. - Poprzez dostarczanie przedsiębiorstwom bezpłatnych nośników i grafik obecnie i w okresie przejścia z powrotem na nową formę „zwykłej działalności” możemy pomóc zminimalizować czas potrzebny na drukowanie i wdrażanie niezbędnych oznakowań dystansu społecznego oraz wspierać firmy w działaniu i przestrzeganiu przepisów rządowych wymaganych do przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się COVID-19”.

Wszystkie grafiki zostały przetestowane przy użyciu drukarek OKI z serii C800 do użytku w punktach sprzedaży detalicznej oraz dołączonych do oferty trwałych, samoprzylepnych nośników firmy Floralabels. Aby drukować bezpłatne naklejki podłogowe, przedsiębiorstwa będą musiały uzyskać dostęp do drukarki, która umożliwia obsługę nośników, formatów i rozmiarów każdej naklejki.

Organizacje, które chcą skorzystać z oferty, mogą odwiedzić stronę www.oki.com/eu

Opracowano na podstawie informacji firmy OKI

 

error: Kopiowanie zabronione!
cript>