Nowa odsłona targów Packaging Innovations 2020
5 cze 2020 07:57

Tegoroczna edycja targów Packaging Innovations odbędzie się w dniach 24-25 września w Centrum EXPO XXI Warszawa. Będzie to jedna z pierwszych imprez targowych w tzw. nowej rzeczywistości. Z pewnością stoją przed organizatorem liczne wyzwania, gdyż targi zostaną zrealizowane zgodnie z wytycznymi, nad którymi aktualnie pracuje Ministerstwo Rozwoju w porozumieniu z Polską Izbą Przemysłu Targowego. Jesteśmy jednak przekonani, że targi branżowe są najlepszą receptą na ożywienie gospodarki! – przekonują organizatorzy.

Natura nie znosi próżni! Aktywny udział w targach to szansa na wzmocnienie pozycji firmy na rynku. Kontakty biznesowe przyspieszają rozwój każdej dziedziny gospodarki, ułatwiając dostęp do wiedzy i rynkowych nowości.

Przy zastosowaniu odpowiedniego reżimu sanitarnego, dystansu między uczestnikami targów, obowiązkowej rejestracji oraz kontroli liczby osób obecnych w obiekcie spotkania biznesowe mogą być bezpieczne.

Wkrótce przedstawimy szczegółowe informacje dotyczące reżimu sanitarnego podczas wydarzenia. Pracujemy także intensywnie nad aktualizacją programu targów! Wbrew pozorom w branży opakowań działo się teraz bardzo dużo. Zarówno układ sił na rynku, jak i oczekiwania klientów trochę się zmieniły. Rzeczywistość, do której wrócimy, zdecydowanie nie będzie taka, jaką ją zostawiliśmy przed pandemią. Dlatego bardzo ważne jest, aby trzymać rękę na pulsie – mówi Elżbieta Pach, project manager targów Packaging Innovations i

już dziś zachęca do rejestracji udziału w wydarzeniu REJESTRACJA ON-LINE

Jeżeli ktoś potwierdził swój udział jeszcze przed zmianą daty targów, nie musi się obawiać – rejestracje dokonane wcześniej nie tracą ważności.

Opracowano na podstawie informacji organizatora