Ultrakompaktowy konwerter do etykiet
1 lip 2020 08:10

Specjalista w dziedzinie maszyn do finiszingu etykiet, Grafisk Maskinfabrik przedstawia ultrakompaktowy konwerter do etykiet DC350NANO - kolejny produkt z nowej szerszej linii maszyn 350 mm, w tym DC350, DC350MINIflex, przewijarko-bobiniarka SR350 i wielofunkcyjna przewijarka inspekcyjna IR350.

Nowy finiszer DC350NANO to wyjątkowo kompaktowe, ekonomiczne urządzenie do laminowania folią samoprzylepną, wykrawania semi-rotacyjnego i cięcia wzdłużnego wstęgi etykiet do szerokości 350 mm. DC350NANO oferując te same korzyści, co starszy model NANO o szerokości wstęgi 330 mm, zapewnia równocześnie większą prędkość w trybie semi-rotacyjnym - 45 m/min w konfiguracji standardowej oraz ma nową konstrukcję zgodną z całą linią 350 mm.

Przy wymiarach zaledwie 1600x1600x1700 mm, DC350NANO jest najbardziej kompaktowym urządzeniem w serii maszyn do wykańczania etykiet firmy GM. Zbudowany jest na solidnej metalowej ramie 20 mm, aby zapewnić wolne od wibracji działanie serwosilników napędzających wstęgę. Laminowanie, wykrawanie, cięcie i przewijanie dostępne są w standardzie, z opcją wsparcia serwisowego online i zdalnej obsługi, bufora do konwersji w linii, modułu Gap Master firmy Kocher + Beck, zaawansowanego systemu rolek do nawijania ażuru i dodatkowego czytnika znaczników.

„Nadal przekraczamy granice i dalej rozwijamy naszą linię produktów - mówi dyrektor generalny Uffe Nielsen - a ponieważ cyfrowy druk etykiet wciąż się rozwija, producenci etykiet zdają sobie sprawę z zapotrzebowania na kompleksowe systemy zapewniające dodatkowe funkcje do produkcji w pełni wykończonych etykiet. Ta kompaktowa, ale wszechstronna maszyna jest idealna do pracy z drukarkami cyfrowymi etykiet lub jako zabezpieczenie istniejącej linii wykańczającej, przez co doskonale pasuje do naszego portfolio 350 mm.”

DC350NANO może być skonfigurowany inline jako linia wykańczająca w połączeniu z dowolną cyfrową maszyną do druku etykiet, co pozwala na bezpośredni transport zadrukowanej wstęgi do konwertera, albo może pracować jako standardowa jednostka offline. Dzięki semi-rotacyjnemu wykrojnikowi, laminowaniu i pneumatycznemu systemowi noży rozcinających oferuje wszystko, co jest potrzebne do krótkiej cyfrowej produkcji etykiet, ale może również działać jako prosty wykrojnik do produkcji etykiet bez nadruku.

Nowa maszyna może być wyposażona w moduł VPN GATEWAY do zdalnej diagnostyki, serwisu i pomocy technicznej poprzez bezpieczne połączenie internetowe. Zapewnia to bezpieczny dostęp przez zaporę do istniejącej infrastruktury sieci przewodowej, aby zagwarantować zdalną obsługę na żądanie w czasie rzeczywistym.

Opracowano na podstawie informacji firmy  Grafisk Maskinfabrik

 

error: Kopiowanie zabronione!
cript>