FESPA Africa przełożona na 2021 rok
28 lip 2020 10:49

Targi FESPA Africa, które miały się odbyć razem z wydarzeniem Sign Africa w dniach 9-11 września 2020 r. w Gallagher Convention Center w RPA, zostały odwołane. Decyzja ta została podjęta ze względu na trwającą nadal pandemię, ograniczenia w podróżach międzynarodowych oraz przestoje w działaniu branży eventowej w RPA.

„Planowanie tego rodzaju wydarzeń wymaga czasu zarówno po stronie organizatorów, jak i wystawców, którzy w niektórych przypadkach importują sprzęt potrzebny do prezentacji i goszczą na swoim stoisku przedstawicieli producentów” - powiedział przedstawiciel organizatora imprezy, Dyelan Copeland.

Odwołując tegoroczne targi zaplanowano jednocześnie nowy termin imprezy na 2021 rok. Jak podkreśla Copeland: „Liczba rejestracji online, jakie mieliśmy w 2020 roku wskazuje, że branża z niecierpliwością oczekuje kolejnego wydarzenia”.

Prezes FESPA, Neil Felton podsumował decyzję: „Dynamiczny rozwój pandemii koronawirusa na całym świecie niestety uniemożliwił kontynuowanie targów FESPA Africa zgodnie z planem, a naszym nadrzędnym celem jest dobre samopoczucie gości, wystawców i współpracowników. Mamy nadzieję, że przyszłoroczne wydarzenie odegra ważną rolę w trwałym ożywieniu biznesowym po COVID-19 ”.

Przełożenie terminu FESPA Africa nastąpiło po ogłoszeniu, że najbliższe targi FESPA Global Print Expo odbędą się w RAI Exhibition Centre w Amsterdamie, w dniach 9-12 marca 2021 r.

Na podstawie informacji organizatorów opracowała BZ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

cript>