Nowe wydarzenie promujące branżę druku
11 sie 2020 11:38

W terminie od 25 do 27 sierpnia od godziny 10:00 do 14:00 odbywać się będzie nowe, wirtualne wydarzenie – Elevate Print. Bezpłatny event zorganizowany przez firmę Print Media Centr i partnera technologicznego INKISH zdecydowało się wesprzeć 15 organizacji branżowych. Codziennie o godzinie 12:00 będą się odbywać rozmowy specjalne, w których liderzy i specjaliści branży druku, w tym były kurator Muzeum Nagrody Nobla, ekspert ds. kreatywności i jednocześnie dyrektor generalny firmy Combiner – Tobias Degsell oraz byli dyrektorzy Xerox i HP, Hélène Blanchette oraz Shuchi Sarkar będą dyskutowali nad realiami, w jakich znalazła się obecnie branża poligraficzna.

Oprócz sesji online badających nowe możliwości biznesowe uczestnicy będą wspólnie zastanawiali się, jak poprawiać relacje z klientami, jak analizować rynek osłabiony pandemią oraz na co zwrócić uwagę przeglądając oferty urządzeń, których premiery miały odbyć się na tegorocznych targach.  Elevate Print zajmie się ważnymi kwestiami takimi jak as Black Lives Matter, różnorodność i integracja, przyciąganie młodych talentów do branży i tworzenie zrównoważonej przyszłości dla druku.

Deborah Corn, przedstawicielka Print Media Centr, mówi: „Jako kurator wystawy koordynowałam pracę prelegentów i otrzymałam znaczące wsparcie od 15 partnerów stowarzyszonych organizacji. Wszystko po to, aby zapewnić uczestnikom dostęp do obiektywnych informacji i interesujących tematów dyskusji, pobudzić kreatywność, a także zaoferować inne spojrzenie na rekrutację nowych talentów. Print Media Centr i INKISH, a także inne zaangażowane w inicjatywę firmy i instytucje postanowiły razem podjąć wysiłki działając na rzecz dobra branży drukarskiej.”

Karen Fulton, prezes i dyrektor generalna PIA San Diego, stwierdza: „Oddziały w całym kraju były chętne do współpracy przy tym wspaniałym wydarzeniu. Branża poligraficzna zawsze była silniejsza, gdy przedsiębiorcy działali razem, a kiedy umieścimy Print Media Centr, drukarnie, dyrektorów stowarzyszeń, liderów branży i czołowych ekspertów w jednym pokoju - wirtualnym lub nie - dzieje się magia.”

Harmonogram Elevate Print i rejestracja są dostępne na stronie internetowej wydarzenia.

Na podstawie informacji organizatora opracowała BZ

 

 

 

 

 

 

error: Kopiowanie zabronione!
cript>