Heimtextil zapowiada nowe trendy
25 sie 2020 11:51

Nigdy wcześniej przyszłość nie była tak interesująca i ważna jak obecnie. Kierując się tematem „Nic nowego, wszystko nowe”, organizatorzy targów Heimtextil wyznaczają trendy sezonu 2021/22.

Podczas oficjalnej zapowiedzi targowej Heimtextil Trend Preview, Anja Bisgaard Gaede z firmy SPOTT Trends & Business (Dania) zaprezentuje wstępny przegląd kolorów, materiałów i wzorów, które będą kształtować trendy w nadchodzącym sezonie.

Przedstawione zostaną przewidywania na temat wpływu kryzysu na branżę projektowania wnętrz, rozważania na temat innowacji, które wzbogacą naszą przyszłość oraz kluczowe tematy, na jakich branża będzie się koncentrować w latach 2021/22.

Organizator zaprasza do udziału w wydarzeniu wirtualnym, które odbędzie się 1 września o godzinie 11:00 (czasu środkowoeuropejskiego) i będzie relacjonowane na żywo z restauracji Svea we Frankfurcie nad Menem. Prezentacja zostanie przedstawiona w języku angielskim z tłumaczeniem na język niemiecki.

Aby obejrzeć transmisję na żywo i wziąć udział w panelu dyskusyjnym, należy zarejestrować się na platformie PRESSLIVE www.press-live.com  lub bezpośrednio poprzez poniższy link: https://www.press-live.com/heimtextiltrends21_int. Rejestracja i udział są bezpłatne. Archiwalne nagranie będzie dostępne na stronie internetowej: www.heimtextil.messefrankfurt.com/presse.

Kolejna, 51. edycja targów Heimtextil ma się odbyć w dniach  12-15 stycznia 2021 we Frankfurcie nad Menem. Heimtextil to największe na świecie targi tekstyliów przeznaczonych dla branży wyposażenia wnętrz, a zarazem targi, które otwierają sezon imprez branżowych na świecie. Podczas ostatniej edycji 2918 wystawców przedstawiło prawie 63 000 zwiedzającym bogatą ofertę tkanin dekoracyjnych i obiciowych, zasłon, firan, rolet, karniszy, tapet, tekstylnych wykładzin ściennych, bielizny pościelowej, tekstyliów do kuchni i łazienki, obrusów, serwet, dywanów, materacy i wielu innych elementów wyposażenia oraz wystroju wnętrz.

Opracowano na podstawie informacji organizatora