The Real Production Show
10 wrz 2020 10:06

Wydarzenie wirtualne zaplanowane na 24 września na godzinę 15.00 pozwoli zobaczyć, jak niestandardowe składane opakowanie kartonowe jest drukowane na maszynie Jet Press 750S w Brukseli, powlekane przez Harris & Bruno Europe w Niemczech oraz cyfrowo cięte i zagniatane przez Highcon w Izraelu.          

Ponieważ rynek druku opakowań produktów szybkozbywalnych znajduje się pod coraz większą presją, możliwość pokazania, że można zwiększyć rzeczywistą wartość, zyskuje na znaczeniu. Każdy etap procesu produkcji druku ma w tym do odegrania swoją rolę i właśnie dlatego w pierwszym z serii wydarzeń internetowych firma Fujifilm i jej partnerzy zademonstrują, jak maksymalnie zwiększyć wartość dla klienta na każdym etapie procesu produkcji.

Mark Stephenson, menedżer produktu, Digital Printing and Press Systems, Fujifilm Graphic Systems Europe, który będzie gospodarzem wydarzenia, wyjaśnia: „Obecna sytuacja związana z pandemią COVID-19 niezwykle utrudniła naszym klientom prezentacje produktów w ciągu ostatnich miesięcy. Zazwyczaj każdego roku gościliśmy w naszym Centrum Zaawansowanych Technologii Druku w Brukseli setki potencjalnych klientów – i oczywiście prezentowaliśmy naszą technologię na targach i imprezach branżowych.

W świetle bieżącej sytuacji wspólnie z zaufanymi partnerami postanowiliśmy pokazać, jak można zwiększyć wartość na każdym etapie procesu produkcji druku, wykorzystując w tym celu wydarzenie internetowe odbywające się na żywo w wielu lokalizacjach. Jesteśmy niezmiernie dumni z jakości oferowanej przez naszą maszynę Jet Press 750S – ale równie ważną rolę odgrywa proces wykańczania.

Poprowadzę to wydarzenie z Wielkiej Brytanii, przedstawiając moich kolegów w Brukseli, którzy rozpoczną produkcję na żywo na oczach naszej publiczności internetowej. Następnie akcja zostanie „wirtualnie” przeniesiona do firmy Harris & Bruno w Niemczech w celu nałożenia powłoki, a potem do firmy Highcon w Izraelu w celu cięcia i zagniatania.  Uczestnicy będą także mogli dowiedzieć się więcej na temat wartości dodanej druku cyfrowego i wykańczania od wieloletniego klienta firm Fujifilm i Highcon.

Oczywiście, pomimo wszystkich zalet wirtualnego wydarzenia, w przypadku druku nic nie zastąpi zobaczenia rzeczywistego produktu i wzięcia go w dłonie. Dlatego wszyscy uczestnicy będą mieli możliwość zamówienia gotowego wyrobu, który zostanie do nich wysłany po wydarzeniu”.

Joe Rodriguez, dyrektor techniczny, EMEA w firmie Harris & Bruno, mówi: „Cieszymy się ze współpracy z firmą Fujifilm przy tej ekscytującej inicjatywie. Jakościowy druk zasługuje na jakościowe wykończenie i mamy nadzieję, że uda nam się pokazać, jak nasze procesy mogą zwiększyć realną wartość”.

Yaron Eshel, odpowiedzialny za rozwój zastosowań i działalności w firmie Highcon, dodaje: „Kreatywny druk o wartości dodanej ma olbrzymi potencjał rozwoju w nadchodzących latach – i wymaga odpowiedniego cyfrowego wykończenia. Cieszymy się z możliwości zademonstrowania roli, jaką odgrywamy w tej twórczej cyfrowej przyszłości”.

Aby uzyskać więcej informacji lub zgłosić swój udział w wydarzeniu, należy odwiedzić stronę: https://info.fujifilm.eu/therealproductionshow.html        

Opracowano na podstawie informacji firmy Fujifilm

 

 

 

error: Kopiowanie zabronione!
cript>