EFI wycofuje się z targów drupa 2021
1 paź 2020 06:15

Biorąc pod uwagę zdrowie pracowników, klientów i partnerów firma Electronics For Imaging, Inc. odwołuje udział w targach drupa 2021, które mają odbyć się w kwietniu przyszłego roku w Dusseldorfie.

„Nasza firma ma długą tradycję współpracy z drupą. Moja osobista historia jest równie bogata i wiąże się z prowadzeniem firm, które w przeszłości były jednymi z głównych wystawców tych targów” - powiedział Jeff Jacobson, prezes i dyrektor generalny EFI i dodał: „Pokaz zawsze oferował korzyści, które można osiągnąć podczas osobistego spotkania przedstawicieli światowego przemysłu poligraficznego. Jednak przy ograniczonej wiedzy na temat warunków, w jakich będą odbywały się publiczne zgromadzenia na początku przyszłego roku, wycofanie się z targów drupa 2021 jest trudną, aczkolwiek rozważną decyzją. Wszyscy z niecierpliwością czekamy na przyszłe wydarzenia, które będą organizowane po 2021 r. - i na inne targi branżowe - gdy świat pokona obecną pandemię”.

W świetle znaczących zakłóceń, jakie spowodował COVID-19, EFI nadal będzie organizować zdalne wydarzenia i pokazy dla obecnych oraz przyszłych klientów. Firma jest przygotowana do przeprowadzania zdalnych pokazów każdego dnia, realizując je ze swoich zakładów na całym świecie. W ten sposób prezentowane będą między innymi rozwiązania MIS/ERP oraz urządzenia do inkjetowego druku przemysłowego.

Gdy tylko pandemia ustąpi, EFI powróci do udziału w wydarzeniach organizowanych na żywo. Do tego czasu firma będzie realizowała takie działania, jak np. EFI Engage - wirtualne spotkanie dla klientów odbywające się w miejscu corocznej konferencji użytkowników EFI Connect. Zaplanowana na termin od 25 stycznia do 5 lutego konferencja EFI Engage obejmie programem szkolenia, działania edukacyjne i prezentację nowych technologii.

Na podstawie informacji firmy EFI opracowała BZ

error: Kopiowanie zabronione!
cript>