Premiera drukarki sublimacyjnej Epson SureColor SC-F100
2 paź 2020 12:28

Dla małych firm i start-upów, które chcą rozszerzyć swoją ofertę produktów o sektor materiałów promocyjnych, firma Epson ogłasza wprowadzenie na rynek modelu SureColor SC-F100.

Drukarka sublimacyjna w wymiarze drukarki biurkowej formatu A4, która idealnie sprawdzi się do produkcji artykułów promocyjnych i spersonalizowanych (np. kubki, breloczki do kluczy, etui na telefony, inne drobne przedmioty) przy wykorzystaniu niewielkiej ilości miejsca na biurku. Drukarka sprosta potrzebom producentów tekstyliów, którzy chcą oferować produkty robione na zamówienie (np. czapki, fartuchy, smycze i małe poduszki).

Model SC-F100 zapewnia małym firmom szybki czas realizacji produkcji i niski całkowity koszt posiadania (TCO). Dodatkowo podczas obsługi nie wymaga specjalistycznej wiedzy na temat konfiguracji, działania ani konserwacji. Pojemniki na atrament o pojemności 140 ml to tańsza alternatywa dla kartridży.

SC-F100 stanowi część kompletnego, niezawodnego i kompleksowego rozwiązania do druku firmy Epson, obejmującego atramenty, sterownik i papier, które zaprojektowano z myślą o doskonałej współpracy. Dzięki gwarancji na 1 rok lub 6000 arkuszy (w zależności od tego, co nastąpi wcześniej), możesz spać spokojnie.

Jak mówi Tomasz Kuciński, Business Account Manager - LFP w Epson: „Po ogromnym sukcesie modelu SC-F500, który wprowadzono na rynek w 2019 roku, SC-F100 stanowi fantastyczne uzupełnienie oferty drukarek sublimacyjnych firmy Epson. Model pozwoli wielu firmom wejść na coraz popularniejszy rynek materiałów promocyjnych. Użytkownicy nie muszą być ekspertami, aby obsługiwać drukarkę - zadania drukowania można przesyłać za pośrednictwem sieci Wi-Fi przy użyciu dedykowanego sterownika firmy Epson. Dzięki nowej platformie Epson Cloud Solution PORT użytkownicy mogą kontrolować koszty zadań drukowania i na bieżąco monitorować wykorzystanie materiałów".

Najważniejsze cechy

  • Głowica drukująca Epson PrecisionCore MicroTFP
  • Łączność za pośrednictwem sieci Wi-Fi, Wi-Fi Direct i USB 2.0
  • Kolorowy wyświetlacz LCD o przekątnej 2,4 cala
  • Butelki z atramentem o pojemności 140 ml do wielokrotnego napełniania

Oracowano na podstawie informacji firmy Epson