OMIGRAF stawia na soft i uszlachetnienie
11 paź 2020 07:45

Firmę Omigraf, która niedawno obchodziła pierwszą rocznicę działalności, tworzą ludzie z pasją i zaangażowaniem. Pomimo trwającej pandemii domykane są kolejne kontrakty, a kilka nowych maszyn zakontrak-towanych przez Omigraf z powodzeniem pracuje już u klientów. Strzałem w dziesiątkę okazały się wcześniejsze wybory co do partnerów biznesowych, z którymi współpraca jest na najwyższym poziomie. Ze względu na ciągłe zainteresowanie klientów maszynami i urządzeniami do wąskiej wstęgi, ale nie tylko, portfolio firmy stale się poszerza o nowe produkty, które dedykowane są segmentowi etykiet i opakowań.

Zgodnie ze swoją misją firma kontynuuje sprzedaż maszyn i urządzeń, a także sprzedaż materiałów eksploatacyjnych do produkcji etykiet i opakowań wysoko uszlachetnionych (przetworzonych). 

Firma rozpoczyna również serię webinarów, które umożliwią klientom z Polski zdobycie wiedzy na temat najnowszych technologii w wąskiej wstędze.

Pierwsza seria webinarów będzie dotyczyć uszlachetnień, następne będą ściśle związane z nowoczesnym drukiem elektroniki oraz ekologicznymi aspektami druku etykiet i opakowań. 

Firma Omigraf oferuje również rozwiązania w zakresie oprogramowania do zarządzania drukarnią wąskowstęgową. Jest to autorskie oprogramowanie, które pozwala na swobodne kontrolowanie poszczególnych procesów produkcji w czasie rzeczywistym i cieszy się dużym zainteresowaniem klientów.

Nie bez znaczenia przy wprowadzaniu nowych rozwiązań jest posiadanie własnego serwisu. Szybkość reakcji oraz możliwość prawidłowej diagnostyki są dla klientów najważniejsze.

www.omigraf.com

Artykuł sponsorowany

 

error: Kopiowanie zabronione!
cript>