ViperPrint ponownie stawia na HP Indigo
29 paź 2020 10:42

ViperPrint, jeden z wiodących dostawców usług Web to Print (W2P) w Polsce, powiększa swój park maszyn cyfrowych, instalując system HP Indigo 12000.

Aby podnieść wydajność usług i zwiększyć zakres produktów, drukarnia ViperPrint szukała nowoczesnego systemu druku, który mógłby sprostać trudnym wymaganiom biznesu W2P.

Szeroka gama dostępnych podłoży dla HP Indigo 12000 i głowica HD były jednymi z ważniejszych kryteriów wyboru urządzenia, które umożliwi realizację niskonakładowych zleceń otwierając przedsiębiorstwo na nowe możliwości rozwoju.

ViperPrint od początku był wiernym użytkownikiem technologii HP. „W naszej drukarni stosujemy technologię Indigo od ponad 10 lat realizując bardzo małe nakłady w jakości druku zbliżonej do offsetu. Dlatego wybór HP Indigo 12000 był dla nas naturalny”- powiedział Paweł Adamowski, prezes ViperPrint i wyjaśnił: „Nowy system cyfrowy oferuje doskonałe połączenie funkcji - maszyna jest ultraszybka, co nie oznacza druku w niższej jakości, optymalizuje też system zarządzania zamówieniami. Są to kluczowe cechy naszej działalności – ważne w W2P. Dodatkowo nowe funkcje dla formatu B2, takie jak np. podajnik podłoży, stwarzają nowe możliwości zarówno dla nas, jak i dla naszych klientów. Teraz możemy urozmaicić ofertę i drukować spersonalizowane prace takie jak foldery, katalogi, kalendarze czy pudełka. Jednocześnie zwiększamy też rentowność”.

Cyfrowy system HP Indigo 12000 zapewnia najszerszy zakres zastosowań komercyjnych z doskonałą jakością druku, wysoką wydajnością i szeroką wszechstronnością. Zbudowany w oparciu o najlepiej sprzedający się i sprawdzony model HP Indigo 10000, HP Indigo 12000 oferuje przełomowe możliwości druku, które zapewniają wyjątkowe szanse rozwoju biznesu.

ViperPrint w dalszej swej działalności nie zamierza też rezygnować z technologii offsetowej.

Na podstawie informacji firmy ViperPrint opracowała BZ