Summa wprowadza oprogramowanie GoSign
9 lis 2020 11:11

Od czasu uruchomienia oprogramowania GoSuite dwa lata temu Summa umożliwia użytkownikom maksymalne wykorzystanie posiadanego sprzętu i dalej, konsekwentnie inwestuje w rozwój wydajnej, elastycznej, przyszłościowej platformy programowej.

Najnowsza pozycja w ofercie Summa to GoSign - moduł oprogramowania przeznaczony dla serii rolowych ploterów tnących. GoSign to oprogramowanie do cięcia, które umożliwia użytkownikom zarządzanie preferowanym przepływem pracy z dużą elastycznością. Jak zapewnia producent, oprogramowanie zawiera wszystko, czego użytkownik może spodziewać się kupując program do cięcia, a nawet przekracza oczekiwania dzięki wielu dodatkowym, innowacyjnym funkcjom.

Unikalny w oprogramowaniu Summa jest poziom dostosowania do preferencji użytkownika. Summa chce oferować rozwiązania programowe, które pasują do indywidualnego trybu pracy, a jednocześnie wspierają i ulepszają wykonywanie zadań.

GoSign to oparte na systemie Windows narzędzie produkcyjne, działające jako pomost między oprogramowaniem do projektowania a rolowym ploterem tnącym Summa. Dodatkowe funkcjonalności pozwalają odczuć wyraźną różnice w komforcie i precyzji pracy. Wśród innowacyjnych funkcji warto wymienić: niestandardową konfigurację pod kątem wydajności i automatyzacji; wtyczki do bezpośredniego cięcia dla programów Adobe Illustrator i CorelDRAW; menedżer materiałów; funkcjonalność dziennika zadań pozwalającą na uzyskanie większej liczby danych; elastyczny import plików cięcia.

Dla użytkowników, którzy chcą zmaksymalizować wykorzystanie plotera, dostępny jest również pakiet Pro Pack, który za niewielką dopłatą oferuje rozszerzone i specyficzne dodatkowe opcje. GoSign Pro Pack zawiera wspomniane wcześniej funkcje, a ponadto: połączenie plotera tnącego Summa i plotera płaskiego Summa w ramach jednego przepływu pracy; funkcjonalność kodów kreskowych zapewniającą możliwość modyfikacji plików wydruku w celu optymalizacji wymagań cięcia; automatyczne wysyłanie plików cięcia do plotera tnącego; rozszerzony import plików wydruku takich jak pliki DFX i PLT, a także plików z bezpłatnych programów typu open source.

Rozwiązania programowe opracowane przez Summa są dopasowane do sprzętu Summa, podkreślają wydajność, którą wielu klientów przypisuje rozwiązaniom tnącym tego producenta. GoSign jest dołączony do każdego nowego rolowego plotera tnącego Summa i może zostać pobrany ze strony internetowej producenta zarówno przez nowych, jak i dotychczasowych użytkowników tych urządzeń. Decyzje o zakupie ułatwi możliwość testowania, ponieważ producent oferuje 30-dniową wersję próbną.

Na podstawie informacji firmy Summa opracowała BZ