Wirtualne Dni Otwarte Alliance Days  
17 lis 2020 09:22

Dni Otwarte Alliance Days grupy Post Press Alliance odbędą się w dniach  24-27 listopada 2020.

Podczas nich firma H+H zaprezentuje następujące nowości:

M9 Automatic

Wymagający rynek farmaceutyczny stawia swoim dostawcom coraz wyższe wymagania, a linie produkcyjne ulotek stają się coraz bardziej złożone.  Falcerki farmaceutyczne H+H są dostępne w konfiguracji do 24 kaset. Dla coraz liczniejszej grupy produktów czas narządzania staje w centrum uwagi producentów ulotek.

Aby zredukować czas narządzania maszyny, przygotowano nową generację M9 Automatic. To oznacza w praktyce w pełni automatyczne ustawianie kaset i wałków.

Cele, jakie sobie postawiono, są następujące:

- wyraźne zredukowanie czasu narządu dzięki automatyce kaset i wałków,

- wygoda obsługi,

- powtarzalność zleceń,

- obsługa beznarzędziowa,

- stabilna produkcja,

- otwarte sterowanie, zdalna obsługa serwisowa.

Falcerki typu M9 Automatic mają szerokość roboczą 60 cm i będą wyposażone w wałki VIROTEC.

Średnica wałków 32 mm pozwala uzyskać najkrótszy łam długości 25 mm. M9 Automatic będą dostępne z różnymi typami nakładaków, jak również z możliwością połączenia z odwijakiem z roli.

Stół spływowy wydłużony do 1400 mm umożliwia zabudowę systemu kamer HHS.

Podwójne arkusze będą wyrzucane przed stołem rolkowym, kolejny wyrzutnik będzie na łamie krzyżowym. Opcjonalnie można rozbudować system HHS o funkcję Waterscoring (bigi wodne).

Model M9 kontynuuje sprawdzoną linię produktową „M” firmy H+H. Falcerki M9 Automatic będą dostępne z nowoczesnym i przyjaznym dla użytkownika systemem sterowania M1, z maksymalną liczbą kaset do 16.

M7.32.60 + SmartPACK100

Równolegle z wprowadzeniem nowego modelu  M9 Automatik rozwijana jest rodzina M7.32.60. Dzięki temu zwiększa się wydajność linii produkcyjnej do outsertów. Ta nowa generacja falcerek farmaceutycznych H+H wyznacza nowe standardy wydajności i jakości.

Maszyna ma szerokość roboczą zwiększoną do 60 cm i stół spływowy z wyrzutnikiem błędnych arkuszy PRZED złamywarką. Dostępne będzie opatentowane przez MBO rozwiązanie z wysuwaną kasetą wałków nożowych. Dzięki temu łatwo dostępne są dla obsługi narzędzia bigujące, mocowane na wałkach nożowych, co znacznie poprawia ergonomię i przyspiesza narząd.

H+H daje możliwość zastąpienia konwencjonalnego łamu krzyżowego udoskonalonym modułem falcującym typu KBT, który również charakteryzuje się skróconym czasem narządu. Łam nożowy daje się ustawiać szybko i precyzyjnie, a dzięki zintegrowanej, równoległej kasecie można pewnie wykonać

drugi łam. W ten sposób rozwiązanie znane z falcerek kasetowo-nożowych, popularne w produkcji składek książkowych, zostało zaadaptowane do produkcji ulotek farmaceutycznych.

W ramach planowanego rozwoju automatyzacji procesów przewiduje się w przyszłości wyposażenie KBT w automatyczne ustawianie ograniczników i wałków.

Kolejną nowością jest kompaktowy agregat XPP100. W tym urządzeniu połączono w jednym agregacie funkcje równoległego łamu nożowego typu XP i prasy taśmowej PP. Może on być wyposażony w klejowy system zamykania outsertów lub współpracować z nową etykieciarką L-350.

Funkcjonalności kompletnej linii do produkcji ulotek dopełnia SmartPack 100. To nowy agregat H+H służący do automatycznego pakowania ulotek, który rewolucjonizuje i rozszerza możliwości produkcyjne miniaturowych ulotek farmaceutycznych i kosmetycznych.

SmartPACK100 jest tak zaprojektowany, aby mógł współpracować ze wszystkimi systemami H+H, ale również z urządzeniami innych producentów.

SmartPack100 jest prosty w ustawianiu i obsłudze. Puste rynienki są podawane na tylny transporter taśmowy, a te napełnione produktami odbiera się od przodu. Jeden operator ma wystarczająco dużo czasu, aby odbierać produkcję i obsługiwać falcerkę.

SmartPack100 jest wyposażony w zintegrowany system kontroli jakości z kamerami działającymi
w 3 wymiarach, dzięki czemu tylko poprawne produkty zostaną zapakowane do rynienki, a wadliwe będą na bieżąco eliminowane.

SmartPack100 prócz wersji standardowej jest dostępny również z odwracarką, która umożliwia odwrócenie produktu o 180o.

Zakup SmartPACK100 zwraca się szybko dzięki:

- zmniejszeniu nakładu pracy, redukcji pracy ręcznej,

- efektywnemu wykorzystaniu personelu,

- gwarancji jakości produkcji dzięki zintegrowanej kontroli,

- poprawie wydajności.

 Warianty rozwojowe SmartPack100 przewidują rozszerzenie zakresu formatowego do 210 mm szerokości i 115mm wysokości produktu.

S45

Podczas wirtualnego Open House H+H przedstawi zupełnie nową koncepcję falcerki S45. 

Jest to maszyna do łamu miniaturowego, z bardzo krótkim czasem narządu. Maszyna S45 będzie dostępna w konfiguracji kaset 8/4. Minimalna długość łamu – 25 mm, sprawny napęd paskowy. Nakładanie – do wyboru – ciągłe, strumieniowe lub nakładak płaski ze stosu.

Istnieje możliwość integracji z agregatami pomocniczymi, jak np. prasa.

S45 to doskonała maszyna dla rozpoczynających biznes w ulotkach, dostępna w krótkich terminach dostawy, dająca możliwość rozbudowy.

Mailing

W obszarze mailingu firma H+H od lat zajmuje szczególną pozycję. Podczas wirtualnego Open House również będzie prezentowane zastosowanie urządzeń H+H do produktów mailingowych. W pokazowej linii będzie wykorzystana sztanca Bograma BSR- 550.

Opracowano na podstawie informacji firmy Reprograf-Grafikus