Działalność drukarń w nowej rzeczywistości – webinar PSSiDC
18 lis 2020 06:58

Polskie Stowarzyszenie Sitodruku i Druku Cyfrowego zaprasza na bezpłatną wideokonferencję pod nazwą #PrintOn WebinAir, która odbędzie się 26.11.2020
o godzinie 10:00.

Nasza branża mierzy się z czasami pełnymi niepewności, dlatego warto spotkać się, porozmawiać i podzielić doświadczeniami, aby wspólnie poszukać inspirujących rozwiązań - mówi Joanna Zjawin, dyrektor biura Polskiego Stowarzyszenia Sitodruku i Druku Cyfrowego. -  Jak to zrobić w dobie nowej rzeczywistości? Online! Wideokonferencja jest świetną okazją do dyskusji z przedstawicielami branży w szerszym gronie i umożliwia wymianę praktyk związanych z sytuacją na rynku. Hasłem spotkania jest #PrintOnWebinAir – pomimo zmian, jakie w funkcjonowaniu branży poligraficznej wymusił wirus, nadal powinniśmy drukować. Dlatego celem webinaru jest przedstawienie rozwiązań, które pomogą odnaleźć się drukarniom w nowej rzeczywistości. Porozmawiamy o tym, jakie są obecne oczekiwania rynku oraz współczesnego konsumenta. Te ważne tematy przybliżą nam m.in. przedstawiciele firm usługowych, drukarń, dostawców i dystrybutorów, nie zabraknie również przedstawiciela z dziedziny nauki.

Liczba miejsc jest ograniczona; wymagana jest rejestracja: https://pssidc.org.pl/printonevent

Poligrafika jest jednym z patronów medialnych wydarzenia.

#PrintOnWebinAir to kolejny projekt, będący realizacją celów statutowych Polskiego Stowarzyszenia Sitodruku i Druku Cyfrowego, zajmującego się wymianą doświadczeń, organizacją szkoleń i seminariów specjalistycznych. Podstawowym zadaniem Stowarzyszenia jest szeroko rozumiana współpraca i wzajemna pomoc w obrębie działalności jego członków. Ponadto PSSiDC realizuje program promocji polskiego przemysłu sitodrukowego i druku cyfrowego w świecie poprzez organizację spotkań branżowych.

Od 1997 roku Stowarzyszenie należy do europejskiej organizacji sitodruku i druku cyfrowego FESPA. Pozwala to na utrzymywanie międzynarodowych kontaktów z przedstawicielami branży, pozyskiwanie wiedzy, dostęp do aktualnych trendów, oraz promuje polski sitodruk i druk cyfrowy w Europie. Stowarzyszenie, we współpracy z FESPA, organizuje wystawy, zjazdy i targi, które umożliwiają̨ poznanie nowych materiałów, technologii i maszyn do sitodruku i druku cyfrowego.

Opracowano na podstawie informacji PSSiDC