Vetaphone wycofuje się z targów
23 lis 2020 10:05

Vetaphone, jeden z wiodących producentów technologii obróbki powierzchni dla sektorów rynku druku, powlekania, laminowania i wytłaczania, wycofał się ze wszystkich głównych targów w 2021 roku. Decyzja zapadła w wyniku licznych przesunięć targowych w 2020 roku i jest potwierdzeniem zmiany warunków handlowych wywołanych pandemią COVID-19.

Przemawiając w imieniu firmy, dyrektor generalny Frank Eisby wyjaśnił: Zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników i klientów pozostają naszym priorytetem w tych niezwykłych i trudnych czasach. Nie byliśmy obecni na żadnych międzynarodowych targach w 2020 roku i nie mając możliwości dowiedzenia się, jaki wpływ będzie miał wirus COVID na branżę w najbliższej przyszłości, podjęliśmy decyzję, aby nie przeznaczać środków na udział w tego typu wydarzeniach w 2021 roku.

Pomimo trudnych warunków handlowych duński producent kontynuował realizację swojej strategii, skupiając się na innowacjach. Dzięki zespołom sprzedaży i wsparcia wykorzystał całą gamę nowych dostępnych technologii online i z sukcesem uruchomił nowe laboratorium testowe  na początku tego roku.

Wszyscy jesteśmy coraz bardziej świadomi wpływu naszego śladu węglowego na środowisko, a transport stoisk targowych staje się moralnie i finansowo istotny. Lepiej zainwestujemy zasoby przeznaczając je na nowe koncepcje, które zapewnią bardziej spersonalizowane podejście do klientów oraz dzielenia się naszą wiedzą i doświadczeniem - dodał Eisby.

Plany dotyczące regionalnych i globalnych wydarzeń online w 2021 r. są już na zaawansowanym etapie. Skupiamy się na poprawie interakcji z klientami i zapewnieniu bezpieczniejszego i bardziej zrównoważonego podejścia niż to, jakie możemy zaoferować uczestnicząc w targach – podkreślił.

Kwestie, z którymi wszyscy musieliśmy się zmierzyć w 2020 roku, stworzyły wyjątkową okazję do oceny, jak obecnie prowadzimy działalność i jak powinniśmy to robić w przyszłości. Chciałbym zapewnić obecnych i potencjalnych klientów, że Vetaphone będzie nadal wprowadzać innowacje i rozwijać technologię obróbki powierzchni oraz znajdować nowe sposoby dzielenia się swoim ogromnym doświadczeniem z korzyścią dla wszystkich – podsumował Eisby.

Na podstawie informacji firmy Vetaphone opracowała BZ

 

 

 

error: Kopiowanie zabronione!
cript>