Business Agility Pack pomaga firmom dostosować się do warunków rynkowych  
25 lis 2020 12:46

Firma OKI Europe oferuje klientom bezpłatny pakiet Business Agility Pack o wartości około 2200 PLN (obowiązuje regulamin; podane wartości są przybliżone) w ramach kampanii „Adapt Today”. Oferta jest kolejnym krokiem w nieustających wysiłkach firmy OKI Europe mających na celu pomoc firmom i organizacjom w dostosowaniu się do zmian wywołanych pandemią koronawirusa i reagowaniu na nie.

Pakiet Business Agility Pack obejmuje oprogramowanie i zasoby, które umożliwiają organizacjom szybkie dostosowanie oznakowania i komunikacji wizualnej do zmieniających się warunków, takich jak wytyczne rządowe lub trendy rynkowe i społeczne, bez konieczności polegania na zewnętrznych dostawcach. Oferta jest dostępna dla nowych klientów po zakupie, kwalifikującej się w ramach kampanii, drukarki kolorowej OKI i zestawu oryginalnych tonerów CMYK firmy OKI wraz z rozszerzoną 3-letnią gwarancją po rejestracji produktu. Klienci posiadający już kolorową drukarkę OKI mogą skorzystać z pakietu przy zakupie zestawu oryginalnych tonerów CMYK firmy OKI.

Pakiet Business Agility Pack obejmuje bezpłatną 6-miesięczną subskrypcję usługi The Design Hub i ABBYY FineScanner Premium, nośniki do zastosowań dla poszczególnych sektorów oraz dostęp do szablonów i grafik.

Usługa The Design Hub, obsługiwana przez firmę Shoppa, to kreatywne oprogramowanie, które zapewnia firmom kompleksową obsługę wszystkich ich potrzeb w zakresie projektowania i drukowania, umożliwiając tworzenie i drukowanie profesjonalnej jakości, w pełni spersonalizowanej komunikacji wizualnej oraz materiałów marketingowych za pomocą kilku prostych kliknięć. Dzięki niestandardowym plikom multimedialnym/profilom nośników, osadzonym w ustawieniach drukowania The Design Hub, użytkownicy mogą natychmiast drukować na różnych typach i rozmiarach nośników za pomocą jednego przycisku – nie trzeba być specjalistą. The Design Hub pozwala również użytkownikom monitorować poziom materiałów eksploatacyjnych podłączonych drukarek OKI i otrzymywać automatyczne powiadomienia o konieczności zakupu nowych materiałów eksploatacyjnych. Dzięki linkom do autoryzowanych partnerów firmy OKI odbiór materiałów eksploatacyjnych jest równie prosty jak ich zakup, co pozwala na nieprzerwane i bezproblemowe drukowanie.

ABBYY FineScanner to pierwszy inteligentny skaner mobilny wykorzystujący sztuczną inteligencję, który umożliwia skanowanie papierowych dokumentów, takich jak paragony, faktury oraz bony sprzedażowe, i uzyskiwanie doskonałych kopii cyfrowych do drukowania i przechowywania. Dzięki temu wybrana drukarka OKI jest wyposażona w inteligentne funkcje skanowania, co eliminuje konieczność inwestowania w duży skaner biurkowy lub urządzenie wielofunkcyjne.

Pakiet zawiera także różne nośniki do zastosowań charakterystycznych dla danego sektora oraz dostęp do wielu różnych szablonów i grafik, co pomaga firmom w szybkim dostosowaniu oznakowania i komunikacji, pozwalając uniezależnić się od kosztownych i nieterminowych usług dostawców zewnętrznych.

Od początku pandemii skupiliśmy się na pomocy przedsiębiorstwom i organizacjom w dostosowaniu się do codziennych wyzwań, przed którymi stoją. Obejmuje to pomoc w reagowaniu na zmieniające się wymagania klientów poprzez oferowanie nowych usług, a także zapewnienie zaangażowania i bezpieczeństwa klientów przy jednoczesnym przestrzeganiu zmieniających się oficjalnych wytycznych — mówi Pamela Ghosal, dyrektor generalna ds. komunikacji marketingowej w regionie EMEA w firmie OKI Europe Ltd. - W ciągu ostatnich 6 miesięcy nasze bezpłatne oznakowania i grafiki dotyczące dystansu społecznego pomogły ponad 700 firmom w bezpiecznej i efektywnej pracy. Rozumiemy trudności, z jakimi borykają się firmy, i jesteśmy zaangażowani we wspieranie jeszcze większej liczby firm w ramach kampanii „Adapt Today”. Niemal 80 proc. działalności biznesowej zostało zakłócone przez pandemię koronawirusa (Cascade Insights, marzec 2020), dlatego umiejętność szybkiego dostosowania się do nadchodzących wydarzeń ma kluczowe znaczenie dla przetrwania. Pakiet Business Agility Pack zawiera oprogramowanie i narzędzia, które pomagają firmom zachować sprawność w trudnych czasach przez zwiększenie elastyczności, rzucając wyzwanie normom i osiągając większą samowystarczalność. Pomoże to w edukowaniu i angażowaniu klientów oraz wpłynie na podejmowane decyzje zakupowe poprzez szybkie i ekonomiczne tworzenie oraz drukowanie komunikacji wizualnej w profesjonalnej jakości, w firmie i na żądanie.

Oferta dotyczy następujących drukarek OKI:

  • C612
  • C712
  • Seria C800 (C824, C834, C844)
  • Seria MC800 (MC853, MC873, MC883)
  • Pro9431 
    Organizacje, które chcą skorzystać z oferty, mogą odwiedzić stronę oki.com/pl

Opracowano na podstawie informacji firmy OKI