Fajerwerki innowacji z Durst
27 lis 2020 11:21

Durst, włosko-austriacki dostawca zaawansowanych technologii druku cyfrowego i oprogramowania produkcyjnego, wprowadza na rynek najnowszy model systemu drukującego z odnoszącej duże sukcesy platformy technologicznej P5 dla rynku druku wielkoformatowego.

Nowa, wysokowydajna drukarka P5 350 HS zostanie zaprezentowana podczas wirtualnego wydarzenia w siedzibie Centrum Obsługi Klienta Durst w Brixen (Włochy), 3 grudnia o godzinie 16.00.

Model Durst P5 350 HS - w połączeniu z Durst Automat, nowym rozwiązaniem Durst Software dla w pełni zautomatyzowanego przepływu pracy sprawi, że procesy produkcyjne staną się dużo bardziej wydajne i zapewni łatwe zarządzanie mieszanymi środowiskami druku. Jesteśmy naprawdę podekscytowani możliwością wprowadzenia na rynek naszego najnowszego członka rodziny P5 - 350 HS – powiedział Christian Harder, globalny dyrektor sprzedaży w segmencie graficznym Grupy Durst. - Ci, którzy dołączą do nas podczas wirtualnych prezentacji, będą zaskoczeni elastycznością, szybkością i wydajnością tej nowej drukarki.

Wirtualne wydarzenie, "Firework of Innovations" (Fajerwerki Innowacji), skupi się również na uruchomionym w sierpniu systemie Durst Habitat System z technologią UVC-R, mającym na celu poprawę jakości życia w nowej normalności w czasach pandemii. Innowacyjny system dezynfekcji powietrza łączy w sobie wymianę powietrza z promieniowaniem UV, skutecznie zmniejszającym ilość bakterii i wirusów w pomieszczeniach.

Więcej szczegółów na temat wydarzenia na https://www.durst-group.com/firework

Opracowano na podstawie inf. firmy Durst

error: Kopiowanie zabronione!
cript>