Szersza oferta pudełek składanych w Onlineprinters
27 lis 2020 12:12

Do tej pory w sklepie internetowym Onlineprinters opakowania można było zamawiać tylko w wybranych rozmiarach. Teraz drukarnia internetowa znacznie rozszerzyła swoją ofertę pudełek składanych.

Klienci, którzy szukają indywidualnych opakowań, to zarówno regionalni producenci specjałów, jak i duże firmy. Dlatego dla nas opakowania stanowią ważne, strategiczne uzupełnienie naszej oferty produktowej - mówi Roland Keppler, CEO Onlineprinters.

Zakup opakowań stanowi wyzwanie dla osób odpowiedzialnych za zakupy i szefów marketingu w przedsiębiorstwach i agencjach, zwłaszcza gdy opakowania muszą być indywidualnie zaprojektowane i potrzebne są tylko w małych ilościach. Onlineprinters umożliwia swoim klientom zamawianie pudełek składanych już od 100 sztuk. Jest to możliwe dzięki tzw. procesowi wycinania laserowego. W przeciwieństwie do konwencjonalnej metody produkcji, która jest kosztowna i czasochłonna, w tej technologii nie jest konieczne przygotowanie matrycy do cięcia.

W pierwszym etapie dodano 14 różnych rodzajów pudełek składanych, w tym popularne modele takie jak: pudełka ze składanym dnem, pudełka z dnem automatycznym, pudełka z klapkami do wsuwania, pudełeczka poduszkowe, rękawy kartonowe, torebeczki kartonowe ze składanym dnem, pudełeczka z uchwytem do przenoszenia oraz ozdobne pudełeczka poduszkowe.

Klienci mogą skorzystać z konfiguratora online, aby zaprojektować swoje indywidualne opakowanie, które idealnie pasuje do ich produktu. Możliwe jest także zamówienie egzemplarza wzorcowego. Średni czas produkcji wynosi 8 dni. Do 31.12.2020 r. na nowy asortyment opakowań Onlineprinters udziela rabatu z okazji premiery produktu w wysokości 10 procent.

Grupa ONLINEPRINTERS należy do wiodących drukarń internetowych w Europie, zatrudnia ponad 1660 pracowników i wyprodukowała w ubiegłym roku ponad 3,2 mld drukowanych artykułów reklamowych. Przedsiębiorstwo dostarcza do ponad miliona klientów w 30 krajach Europy ponad 5000 produktów poligraficznych, począwszy od wizytówek, papieru firmowego, poprzez katalogi i broszury, aż do wielkoformatowych systemów reklamowych. Klienci mogą zamawiać online produkty poligraficzne poprzez 22 sklepy internetowe prowadzone w 10 językach przez 24 godziny na dobę. Do grupy Onlineprinters należą także brytyjski lider usług drukarskich Solopress, wiodąca drukarnia na rynku w Skandynawii LaserTryk oraz hiszpańska drukarnia Copysell.

Film wideo „Opakowania”:
https://www.youtube.com/watch?v=y-tNX-sbeec

Opracowano na podstawie informacji firmy Onlineprinters

 

error: Kopiowanie zabronione!
cript>