Webinarium: Nowości Mimaki
27 lis 2020 11:56

Pandemia sprawiła na rynku poligraficznym sporo zamieszania. Pokrzyżowała plany wystawiennicze i ogólnie eventowe. Jednak ku zaskoczeniu niektórych sporo się obecnie dzieje. Branża wielkoformatowa czekała na nowości. No i wreszcie są!

Zaledwie parę tygodni temu firma Mimaki Europe ogłosiła wprowadzenie na rynek nowej serii „100”, a konkretnie dwóch podstawowych drukarek atramentowych typu roll-to-roll:

UJV100-160 (model UV)  oraz JV100 -160 (model solwentowy).

Reprograf-Grafikus jako Autoryzowany Dystrybutor na terenie Polski po raz pierwszy zaprezentuje jedną z NOWOŚCI - ploter  UJV100-160 (model UV). Zaprasza zatem wszystkich  zaciekawionych tematem do wysłuchania prezentacji w formie webinarium.
Już 3 grudnia o godz. 11:00 Piotr Białowieżec, product manager (Reprograf-Grafikus) przedstawi nowy ploter, pokaże różnice w stosunku do innych linii oraz odpowie na Państwa pytania.

Kto obserwuje rynek, ten wie, że Mimaki to jeden z wiodących producentów wielkoformatowych drukarek atramentowych i systemów tnących, co oznacza, że każda nowość to odpowiedź na potrzeby rynku. Tu chyba nikogo nie trzeba namawiać do udziału – ta wiedza przyda się każdemu, kto myśli o rozwoju firmy i chce rozsądnie podjąć decyzje inwestycyjne. A jaki będzie rok 2021? Zobaczymy! Model UJV100-160 jest już dostępny na rynku od marca na kilku wybranych rynkach takich jak Rosja i Bliski Wschód.
Zarejestruj się:

http://www.reprograf-grafikus.com.pl/rg/aktualnosci/16350,Nowosci-w-Mimaki-UJV100-160-Webinarium-312-godz-1100.html

Opracowano na podstawie informacji firmy Reprograf-Grafikus