Portal wiedzy dla ekspertów od grafiki wielkoformatowej
17 gru 2020 12:10

Canon uruchomił nową platformę społecznościową graphiPLAZA, przeznaczoną dla ekspertów zajmujących się grafiką wielkoformatową. Darmowy dostęp do strony uzyskają klienci producenta, jego partnerzy oraz pracownicy. Jednym z celów platformy jest pomoc użytkownikom w doskonaleniu ich praktyk biznesowych.

GraphiPLAZA to baza eksperckiej wiedzy, która pozwala użytkownikom zapoznać się z najnowszymi trendami rynkowymi, odnaleźć inspiracje w pracach najlepszych twórców z całego świata oraz odkryć nowe rozwiązania z dziedziny grafiki wielkoformatowej. Platforma oferuje rozległą bazę materiałów – związanych z ploterami płaskimi Canon Arizona oraz Colorado typu roll-to-roll ­– o zaawansowanych możliwościach wyszukiwania. Instrukcje obsługi dla użytkowników, dokumentacja techniczna oraz najnowsze oprogramowanie i jego aktualizacje są w zasięgu kilku kliknięć. GraphiPLAZA oferuje także interaktywne forum podzielone na rozmaite kategorie tematyczne, ułatwiające dyskusję ze społecznością.

Dirk Brouns, wiceprezes działu Large Format Graphics w Canon Production Printing, wyjaśnia: Grafika wielkoformatowa to dziedzina oparta na kreatywności. Niesamowicie jest móc obserwować bogactwo zastosowań, w których możemy pomóc, oraz to, jak nasi klienci, partnerzy i specjaliści stale odnajdują nowe, coraz lepsze zastosowania dla naszej technologii. Uruchomienie graphiPLAZA to okazja, by spełnić ambicję połączenia całej społeczności skupionej wokół grafiki i udostępnić jej ten potencjał kreatywności.

Platforma jest w pełni zgodna z regulacjami RODO. Spełnia również najwyższe wymogi bezpieczeństwa Canon i jest moderowana przez zespół z siedziby Canon Production Printing, któremu wsparcia udzielają regionalne jednostki sprzedażowe.

GraphiPLAZA to jeden z kluczowych, strategicznych projektów, które dają wyraz wyznawanej w Canon filozofii „experts talking to experts” („eksperci rozmawiają z ekspertami”). Uruchamiając platformę, ułatwiamy wymianę informacji pomiędzy nami, jako dostawcą rozwiązań wielkoformatowych, oraz wszystkimi, którzy również działają w tej branży, w sposób możliwie najbardziej przystępny dla użytkownika. Jesteśmy przekonani, że treści zawarte na graphiPLAZA zainspirują klientów, aby przesuwać granice możliwości druku, pomogą naszym partnerom zmaksymalizować ich szanse biznesowe i zaoferują naszym pracownikom platformę do pogłębiania wiedzy na temat najlepszych praktyk z zakresu druku we współpracy z naszymi klientami na całym świecie - mówi Mathieu Peeters, senior director strategic marketing w dziale Large Format Graphics w Canon Production Printing.

GraphiPLAZA jest dostępna pod adresem http://graphiplaza.cpp.canon.

Opracowano na podstawie informacji firmy Canon

 

 

error: Kopiowanie zabronione!