Nowy dyrektor zarządzający Summa
29 gru 2020 10:59

Z dniem 1 stycznia 2021 roku Frederik Vervenne obejmie stanowisko dyrektora zarządzającego w firmie Summa.

Erwin Vandousselaere obecny dyrektor zarządzający i członek zarządu pozostaje CEO grupy i będzie dalej koncentrował się na strategicznych projektach w Summa Group, odgrywając aktywną rolę w rozwoju przedsiębiorstwa.

Frederik Vervenne rozpoczął karierę w firmie Barco w 1995 r., następnie od 2011 roku pracował w Xeikon, gdzie zajmował stanowiska kierownicze. Dołączył do Summa w kwietniu 2019 r. obejmując stanowisko CTO.

Nie mogę się doczekać nowych wyzwań związanych z tym stanowiskiem i doprowadzenia do dalszego rozwoju naszej firmy. Summa zyskała doskonałą reputację na rynku i jest uznanym liderem w technologii cięcia, teraz poprzez ekspansję i rozszerzanie portfolio poprawimy działania zorientowane na klienta – mówi Frederik Vervenne.

Erwin Vandousselaere tak komentuje awans: Jesteśmy pewni mianowania Frederika na to stanowisko. Jego wiedza w zarządzaniu obsługą klienta, inżynierią, zapewnianiem jakości oraz projektami w połączeniu z ponad 25-letnim doświadczeniem operacyjnym w zaawansowanym technologicznie środowisku zorientowanym na klienta gwarantują dalszy rozwój naszej działalności na nowych rynkach.

W ostatnich latach Summa wzmocniła swoją pozycję na rynku technologii cięcia płaskiego i laserowego. Wraz z powołaniem nowego dyrektora zarządzającego będzie kontynuować pozycjonowanie ploterów jednocześnie zwiększając świadomość marki Summa w zakresie rozwiązań do cięcia laserowego.

Na podstawie informacji firmy Summa opracowała BZ