Roland DG upraszcza zachowanie spójności kolorów
31 gru 2020 06:00

Innowacyjny densytometr VW-S1 firmy Roland DG to nowe narzędzie zaprojektowane tak, aby dopasowanie kolorów na jednym lub między kilkoma urządzeniami Roland było łatwiejsze i bardziej przystępne cenowo.

 

VW-S1 jest łatwym w obsłudze urządzeniem USB, które współpracuje z funkcją dopasowywania kolorów dostępną w zaawansowanym oprogramowaniu VersaWorks 6.8 RIP firmy Roland. Zapewnia to spójną jakość druku kolorów przez jedno urządzenie na przestrzeni czasu lub między kilkoma kompatybilnymi urządzeniami, na przykład co najmniej dwoma urządzeniami Roland o tym samym modelu i z tym samym typem atramentu, konfiguracją i ustawieniami druku.

Szybki sposób na spójność kolorów

Dzięki przyrządowi VW-S1 użytkownicy mogą realizować wysokonakładowe zlecenie klienta na wielu ploterach lub drukować dużą, łączoną grafikę na dwóch lub więcej ploterach zachowując najwyższą jakość prac. We wszystkich przypadkach spójność kolorów jest zapewniona. Pozwala to zaoszczędzić czas, zmniejszyć ilość odpadów i poprawić jakość druku w powtarzających się zamówieniach co niewątpliwie wpłynie na wzrost zadowolonych klientów. 

Urządzenie jest zgodne z ploterami TrueVIS, VersaCAMM, VersaSTUDIO i VersaUV oraz ploterami drukująco-tnącymi firmy Roland DG. Firmy na całym świecie polegają na tych systemach w sektorach takich jak oznakowanie i ekspozycja, personalizacja druku, etykiety i opakowania oraz tekstylia i odzież uzyskując oszałamiające efekty w żywych kolorach. 

Zaprojektowany dla klientów Roland DG

Przyrząd VW-S1 zaprojektowano w odpowiedzi na potrzeby naszych klientów, mówi Paul Willems, dyrektor ds. rozwoju biznesu i zarządzania produktami w Roland DG EMEA i dodaje: Nasi użytkownicy mówią, że inne urządzenia są drogie i trudne w obsłudze, dlatego nowy przyrząd Roland VW-S1 jest dostępny w przystępnej cenie, wymaga niewiele konserwacji i jest łatwy w obsłudze dzięki intuicyjnemu oprogramowaniu RIP, VersaWorks 6.

Nowe oprogramowanie RIP VersaWorks 6

VersaWorks 6.8 to najnowsze oprogramowanie RIP zarządzające drukiem urządzeń Roland, zaktualizowane o cztery nowe funkcje. Obejmują one dziesięciokrotne zwiększenie limitu druku danych zmiennych, zarządzanie profilami symulacji, grupowanie wielu zadań oraz nową bibliotekę Pantone. Obecni użytkownicy oprogramowania VersaWorks mogą bezpłatnie uaktualnić je do najnowszej wersji, odwiedzając stronę oprogramowania VersaWorks.

 Opracowano na podstawie informacji firmy Roland